2017-10-14 17:10:11

MKS Trzebinia zlała JKS Jarosław

MKS Trzebinia pokonała JKS Jarosław 3-0 i wydostała się ze strefy spadkowej. JKS z osmioma punktami jest przedostatni w tabeli 3 ligi gr. IV.

Przed spotkaniem obie ekipy miały po osiem punktów i razem ze Spartakusem Daleszyce zajmowały ostatnie trzy miejsca w tabeli, więc był to mecz na przełamanie.

MKS Trzebinia objęła prowadzenie w 16. minucie spotkania. Bramkę dla gospodarzy zdobył Marek Mizia.

JKS Jarosław dążył do wyrówniania, ale nie udawało się to podopiecznym Arkadiusza Barana. Natomiast MKS dołożyli drugą bramkę siedem minut przed końcem pierwszej połowy. Jej autorem był Przemysław Porębski.

Po zmianie stron jedna jak i druga drużyna miały swoje szanse na bramkę, jednak na kolejnego gola musielismy czekać aż do 90. minuty meczu. Wtedy Ernast Świątek ustalił wynik spotkania na 3-0.

Dzięki temu zwycięstwu MKS Trzebinia wydostała się ze strefy spadkowej, natomiast JKS Jarosław jest przedostatni, wyprzedza tylko Spartakusa Daleszyce.

1-0 Marek Mizia (16)
2-0 Przemysław Porębski (38)
3-0 Ernest Świątek (90)