2017-08-28 17:08:40

Klasa O Stalowa Wola. Stal Gorzyce idzie jak walec, Sokół Sokolniki próbuje dotrzymać im kroku

Stal Gorzyce po raz kolejny rozgromiła rywala, tym razem padło na Spartę Jeżowe. Sokół Sokolniki w 29. minucie prowadził 8-0 z KP Zarzecze, ale drużyna gości nie miała 8 graczy by kontunuuować mecz.

Stal Gorzyce rozgromiła Spartę Jeżowe 6-0. Do przerwy było 2-0 za sprawa Grzegorza Szymanka i Marcina Szesera.

Po przerwie swoje gole dołożyli Mateusz Surdy, Przemysław Winiarski. Z rzutu karnego bramkę zdobył Jakub Łuczakowski, a wynik spotkania ustalił Konrad Stawiarz.

Stal Gorzyce ma komplet punktów po 5 kolejkach i bilans bramkowy 28-0.

Sokół Sokolniki prowadził po 29. minutach ze zdziesiątkowanym KP Zarzecze 8-0, ale z powodu braku osmiu graczy u przyjezdnych sędzie przerwał mecz.

Po dwie bramki w tym meczu strzelili Karol Szustak, Łukasz Adamczyk i Patryk Marzec, a po jednym trafieniu zanotowali Marcin Szewc i Maciej Michalewski.

W innym meczu klasy O Stalowa Wola, Stal Nowa Dęba pokonała Pogoń Leżajsk 3-2.

W 15. minucie Grzegorz Kłak wyprowadził gości na prowadzenie, ale już w dziesięć minut później było 1-1 za sprawą Kamila Serafina.

Pięć minut minut przed przerwą Konrad Szypuła wyprowadził Stal na prowadzenie.

W 72. minucie Mateusz Górak strzelił na 3-1, a wynik meczu ustalił Jarosław Leja.

1-0 Grzegorz Szymanek (23)
2-0 Marcin Szester (40)
3-0 Mateusz Surdy (49)
4-0 Przemysław Winiarski (58)
5-0 jakub Łuczakowski (83-rzut karny)
6-0 Konrad Stawiarz (89)