2017-06-05 11:06:46

Klasa O Krosno: Kolejne wygrane Stali Sanok i Przełomu Besko

Stal Sanok pewnie pokonała Szarotke Uherce 4-0, a Przełom Besko tak samo rozprawił się z Kotwicą Korczyna 6-2. Zwycięstwo zanotowali piłkarze Nafty Jedlicze i Partyzanta Targowiska. Markiewicza Krosno wygrał z Grabowianką Grabówka.

Stal Sanok wygrała 4-0 z Szarotką Uherce. Stal długo jednak nie mogła sforsować defensywy przyjezdnych. Dopiero w 60. minucie Bartosz Sieradzki otworzył wynik. O kolejne brami było juz zdecydowanie łatwiej. 7 minut pozniej Dawid Romerowicz strzelił na 2-0. Trzecią bramkę zdobył... bramkarz Stali, Piotr Krzanowski z rzutu karnego, a wynik spotkania ustalił Dawid Romerowicz.

Z kolei Przełom Besko wygrał 6-2 z Kotwicą Korczyna. Trzema bramkami popisał się Jakub Szybka, dwa trafienia dołożył Mateusz Oleniacz a jedną bramkę strzelił Daniel Niemczyk, dla gości bramki zdobyli Sławomir Jurczak i Łukasz Zych. Ten drugi dwie minuty po strzelonym golu wyleciał z boiska i Kotwica musiała ostatnie 30 minut grać w 10.

OKS Markiewicza Krosno wygrało z Grabowianką Grabówka. W 3. minucie goście objęli prowadzenie za sprawą Dawida Sołkowicza, ale już 3 minuty później było 1-1 za sprawą Rafała Bazantkiewicza. Zwycięskie bramki dla OKSu zdobył Grzegorz Jurczak w 15. i 34. minucie. Grabowianka kończyła mecz w 9, najpierw czerwoną kartkę obejrzał Piotr Ryń, a następnie Hubert Kędra.

LKS Skołoszyn uległ na własnym boisku Iskrze Przysietnica 0-1. Jedyną bramkę strzelił Bogusław Gładysz w 15. minucie.

Po za tym Nafta Jedlicze pokonała 4-1 Zamczysko Mrukową, Partyzant Targowiska wygrał 2-1 z Górnikiem Strachocina a Przełęcz Dukla wygrała z LKS Długie 1-6.