2017-03-22 14:02:51

Nie żyje Ryszard Wilkołek, kierownik Avii Świdnik

Nie żyje 63-letni Ryszard Wilkołek, kierownik Avii Świdnik występującej w 3 lidze gr. IV. Z klubem ze Świdnika by związany od wielu lat.
 
Ryszard Wilkołek sprawował funcję kierownika Avii Świdnik jeszcze dwa tygodnie temu podczas meczu z ligowego JKS-em Jarosław. 
 
Niestety w poniedziałek zmarł. Od wielu lat zmagał się z poważną chorobą.
 
Pogrzeb Ryszarda Wilkołka odbędzie się w czwartek o 13 w Świdniku w parafii pw. NMP Matki Kościoła w Świdniku. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głebokiego współczucia.
 

Pan Rysio na zawsze zostanie w naszej pamięci. Zapamiętamy Go jako bardzo pozytywnego człowieka. Niech spoczywa w...

Opublikowany przez Avia Świdnik na 20 marca 2017

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.