2017-03-19 11:39:38

Polonia Przemyśl zremisowała z Orłem Przeworsk

Mateusz Buczkowski szybko wkomponował się w nowy zespół.
Zawodnicy Polonii Przemyśl zremisowali z Orłem Przeworsk w spotkaniu 19. kolejki podkarpackiej 4 ligi.

Goście z Przeworska wyszli na prowadzenie w 31. minucie. Do siatki Polonii trafił Mateusz Świst. Orzeł jednak niedługo utrzymywał przewagę. Po 10 minutach wyrównał Mateusz Trawka.

Po przerwie Polonia Przemyśl przejęła inicjatywę i po kilku minutach przemyślanie wygrywali 2-1. Na listę strzelców wpisał się Radosław Adamski dla którego było to trzecie trafienie w drugim meczu w barwach przemyskiej drużyny.

Polonia nie poszła jednak za ciosem, choć miała okazje na strzelenie gola na 3-1. Wynik ustalił 13 minut przed końcem Mateusz Buczkowski, który uratował cenny punkt dla Orła Przeworsk.

0-1 Mateusz Świst (31)
1-1 Mateusz Trawka (40)
2-1 Radosław Adamski (51)
2-2 Mateusz Buczkowski (77)

Polonia Przemyśl: Cisek – Solarz, Kocój, Kuźniar, Kmiotek, Skała, Trawka (77 Głuszko), Kazek, Wanat, Adamski (81 Stysiał), Piątek.

Orzeł Przeworsk: Kurosz – Broda,  Jarosz,  Kyć,  Misiąg, Gołębiowski (72 Kowal), Mikulec, Kudła (59 Buczkowski), Pigan (57 Struś), Boratyn (74 Misiło), Świst.