2016-05-22 12:59:06

Sokół Nisko rozgromił Przełom Besko. Kolejny hat-trick Damiana Judy

Sokół Nisko wygrał z Przełomem Besko aż 7-1 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Wicelider rozgrywek podkarpackiej IV ligi – Sokół Nisko – nie miał litości dla praktycznie zdegradowanego już Przełomu Besko.

Trzy gole zdobył Damian Juda, który skompletował już drugiego hat-tricka w tym miesiącu. Juda już w 12. minucie cieszył się z otworzenia wyniku tego starcia.

Sokół Nisko przewyższał gości pod każdym względem. W 25. minucie gola zdobył Michał Serafin, trzy minut później ładnym trafieniem popisał się Wojciech Tyczyński. Damian Juda zdobył czwartą i piątą bramkę w tym meczu.

Przez moment zapachniało dwucyfrówką, ale goście wzięli się w garść. Przy wyniku 6-0 Sokół Nisko zmienił bramkarza. Na boisku pojawił się Robert Węglarz. Sokół zdobył jeszcze siódmego gola za sprawą Mateusza Sudoła.

Przełom Besko odpowiedział w końcówce honorowym trafieniem Jakuba Szybki.

SOKÓŁ NISKO - PRZEŁOM BESKO 7-1 (4-0)

1-0 Damian Juda (12)
2-0 Michał Serafin (25)
3-0 Wojciech Tyczyński (28)
4-0 Damian Juda (38)
5-0 Damian Juda (47)
6-0 Krystian Lebioda (59)
7-0 Mateusz Sudoł (83)
7-1 Jakub Szybka (86)

Sokół Nisko: Tomczyszyn (70. Węglarz) - Wilk (75. Szpyra), Maciorowski (65. Socha), Niedziałek, Lebioda,  Kwiatkowski, Dyba, Woźniak, Juda, Tyczyński (70. Sudoł), Serafin (63. Kobylarz).

Przełom Besko: Szpiech - Pasternak, Kijowski, Kasperkowicz, Fydryk, Kielar, Dobrzański (60. Szczęsny), Oleniacz, Szybka, Niemczyk, Kolanko.

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów). Żółte kartki: Juda. Widzów: 200.