2016-05-15 13:38:13

Izolator Boguchwała przerwał fatalną serię. Wygrana z Lublinianką

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 2-0 z Lublinianką Lublin w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej przerywając tym samym serię porażek.

Zespół prowadzony dziś przez Andrzeja Szymańskiego na zwycięstwo czekał ponad pół roku. Po dziesięciu kolejnych spotkaniach bez wygranej Izolator Boguchwała wreszcie zgarnął pełną pulę.

Prowadzenie gospodarzom dał w samej końcówce pierwszej połowy Adrian Sitek, a wynik spotkania na 2-0 dla Izolatora Boguchwała ustalił w 68. minucie Konrad Cupryś.

"Izolacja" już jakiś czas temu straciła szansę na utrzymanie w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej, ale może zakończyć sezon z twarzą. Obecnie zespół z Boguchwały plasuje się na trzecim miejscu od końca. Do rozegrania pozostał cztery mecze - z Piastem Tuczempy, Orłem Przeworsk, Avią Świdnik i Orlętami Radzyń Podlaski.