2016-03-28 09:31:11

Outsider nadal bez zwycięstwa. LKS Skołoszów lepszy od Sokoła Sokolniki

Piłkarze LKS-u Skołoszów (granatowo-zielone koszulki) wygrali w Sokolnikach (fot. Adrianna Popkiewicz)
Sokół Sokolniki przegrał 1-2 z LKS-em Skołoszów w kolejnym meczu czwartej ligi podkarpackiej.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Prowadzenie gościom dał w 52. minucie Kamil Buczkowski. Niedługo później na 2-0 na LKS-u Skołoszów podwyższył Mateusz Buczkowski.

Kontaktowy gol dla Sokoła Sokolniki padł na dwie minuty przed końcem spotkania. Jego autorem był debiutujący w czwartej lidze Przemysław Galek, który pojawił się na boisku chwilę wcześniej. Miejscowym zabrakło już czasu, by doprowadzić do wyrównania.

Piłkarze Sokoła Sokolniki wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli i pozostają jedynym zespołem w 4 lidze podkarpackiej, który w 17. dotychczasowych spotkaniach nie odniósł jeszcze zwycięstwa.

SOKÓŁ SOKOLNIKI - LKS SKOŁOSZÓW 1-2

0-1 Kamil Buczkowski (52)
0-2 Mateusz Buczkowski (61)
1-2 Przemysław Galek (90)

Sokół Sokolniki: Polak - Tetlak, Nowak, Tabaka, Ziólek, Zaskalski (88. Lubacz), Krzystyniak (88. Galek), Zimoląg, Miazga, Szeser (87. Duma), Wąs (90. Rejczyk)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Gorczyca, Ivanyshyn, Kolanek, Gołębiowski (90. Pacuła), Franków (51. Mazurkiewicz), Gagat (83. Bruk), Sobczak, M. Buczkowski (86. Olech), Pilawa, K. Buczkowski (73. Tyrawski)