https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2016-02-16 11:00:15

Sebastian Meier w Cosmosie Nowotaniec

Sebastian Meier (z piłką) wzmocni Cosmos Nowotaniec (fot. Marcin Pirga)
Sebastian Meier (z piłką) wzmocni Cosmos Nowotaniec (fot. Marcin Pirga)
23-letni Sebastian Meier (ostatnio OKS Markiewicza Krosno) został zawodnikiem czwartoligowego Cosmosu Nowotaniec.

Grający na pozycji pomocnika Sebatian Meier występował w OKS Markiewicza Krosno występował od sezonu 2014/2015.Wcześniej grał m.in. w Karpatach Krosno czy Partyzancie Targowiska.
 
W tym sezonie rozgrywek klasy O Krosno zdobył 8 goli. Teraz przenosi się do Cosmosu Nowotaniec, którego grającym szkoleniowcem jest Ireneusz Zarzyka.
 
- Chciałbym podziękować całemu zarządowi, zawodnikom, wszystkim kibicom i sympatykom OKS Markiewicza oraz trenerom, z którymi miałem okazję pracować - powiedział Sebastian Meier w rozmowie z serwisem internetowym krośnieńskiego klubu.
 
- Podjąłem dobrą decyzję o przyjściu do OKS-u, klubu z osiedla, na którym się wychowałem. Grę tutaj będę wspominał bardzo dobrze. Myślę, że dorzuciłem małą cegiełkę i zapiszę się w historii klubu, który jako pierwszy osiedlowy klub awansował do klasy okręgowej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem