Sitowianka Budy Łańcuckie - KS Terliczka (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Sitowianka Budy Łańcuckie - KS Terliczka rozegranego w ramach 3. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV. Informacje meczowe, kiedy mecz Sitowianka Budy Łańcuckie - KS Terliczka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Sitowianka Budy Łańcuckie vs. KS Terliczka, informacje o pozostałych meczach 3. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV oraz aktualną tabelę rozgrywek.

3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2020-09-06, godz. 15:00

Sitowianka Budy Łańcuckie

5

KS Terliczka

4
15'

Kamil Bartnik

1 - 0

1 - 1

Dawid Kamiński

23'

Damian Drzał

30'

1 - 2

38'

1 - 3

Paweł Łakomiec

39'
41'

Wiktor Kus

49'

Kamil Rydz

2 - 3

51'

Mateusz Bartnik

3 - 3

57'

Mateusz Malach

61'

Marcin Stafiej

4 - 3

68'

72'
72'

Dominik Mach

4 - 4

90'
90'

5 - 4

Rzeszów > Klasa B, gr. IV: Sitowianka Budy Łańcuckie - KS Terliczka (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-01 KS Terliczka 2 - 1 Sitowianka Budy Łańcuckie Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2020-09-06 Sitowianka Budy Łańcuckie 5 - 4 KS Terliczka Rzeszów > Klasa B, gr. IV

10 Głuchowianka Głuchów 18 9 3 0 15 14 80 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka