Statystyki meczu: Zorza Trzeboś - Brzeg Białobrzegi

Zobacz też: Terminarze Statystyki

4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-08-23, godz. 16:00

Zorza Trzeboś

8

Brzeg Białobrzegi

1
13'

Dawid Kania

1 - 0

       

31'

Grzegorz Buszta

       

33'

Dawid Kania

2 - 0

       

41'

Kamil Plizga

3 - 0

       

47'

Dawid Kania

4 - 0

       

61'

Dawid Kania

5 - 0

       

71'

Kamil Plizga

6 - 0

       

       

6 - 1

Wojciech Zdąbłarz

76'
79'

Dawid Kania

7 - 1

       

86'

Bartosz Mika

8 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-20 Brzeg Białobrzegi 2 - 4 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-08-23 Zorza Trzeboś 8 - 1 Brzeg Białobrzegi Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-04-15 Brzeg Białobrzegi 5 - 2 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-09-04 Zorza Trzeboś 1 - 1 Brzeg Białobrzegi Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-06-12 Zorza Trzeboś 1 - 2 Brzeg Białobrzegi Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-10-31 Brzeg Białobrzegi 0 - 6 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-04-14 Brzeg Białobrzegi 0 - 2 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-09-02 Zorza Trzeboś 2 - 0 Brzeg Białobrzegi Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-04-07 Brzeg Białobrzegi 1 - 1 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-08-31 Zorza Trzeboś 2 - 4 Brzeg Białobrzegi Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Unia Korniaktów 3 - 2 Markovia Markowa
Astra Medynia Głogowska 0 - 2 Dynovia Dynów
Szarotka Rogóżno 4 - 1 Iskra Jawornik Polski
LKS Tarnawka 0 - 3 LKS Wola Dalsza
Tatyna Dylągówka 6 - 1 Arka Albigowa
Zorza Trzeboś 8 - 1 Brzeg Białobrzegi
Pogórze Bachórz 2 - 2 Dąb Kosina
KS Dąbrówki 1 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zorza Trzeboś 30 72 23 3 4 92 23 69
2 LKS Wola Dalsza 30 67 21 4 5 77 36 41
3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 52 15 7 8 69 43 26
4 Szarotka Rogóżno 30 51 16 3 11 76 54 22
5 KS Dąbrówki 30 50 15 5 10 58 50 8
6 Iskra Jawornik Polski 30 49 15 4 11 52 44 8
7 Dynovia Dynów 30 45 14 3 13 63 49 14
8 Unia Korniaktów 30 43 13 4 13 51 54 -3
9 Astra Medynia Głogowska 30 41 12 5 13 62 65 -3
10 Tatyna Dylągówka 30 39 12 3 15 66 81 -15
11 Markovia Markowa 30 39 12 3 15 54 64 -10
12 Pogórze Bachórz 30 35 8 11 11 50 57 -7
13 Brzeg Białobrzegi 30 33 10 3 17 64 82 -18
14 Dąb Kosina 30 26 7 5 18 42 74 -32
15 Arka Albigowa 30 21 5 6 19 34 82 -48
16 LKS Tarnawka 30 21 6 3 21 22 74 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka