LKS Tyrawa Wołoska - Pionier Średnia Wieś (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu LKS Tyrawa Wołoska - Pionier Średnia Wieś rozegranego w ramach 11. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. I. Informacje meczowe, kiedy mecz LKS Tyrawa Wołoska - Pionier Średnia Wieś, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LKS Tyrawa Wołoska vs. Pionier Średnia Wieś, informacje o pozostałych meczach 11. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. I oraz aktualną tabelę rozgrywek.

11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I
2019-10-27, godz. 14:00

LKS Tyrawa Wołoska

2

Pionier Średnia Wieś

3
17'

Fabian Jurcaba

1 - 0

1 - 1

Dawid Galant

19'
21'

Dawid Hnat

33'

Dawid Hnat

1 - 2

Piotr Fedorowiat

36'

Tomasz Pokorski

41'
67'

Marcin Śnieżek

Bartłomiej Chytła

70'

1 - 3

74'
76'

Piotr Brodzik

Krystian Jarosz

88'
90'

Arkadiusz Pisz

2 - 3

Krosno > Klasa B, gr. I: LKS Tyrawa Wołoska - Pionier Średnia Wieś (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-10-27 LKS Tyrawa Wołoska 2 - 3 Pionier Średnia Wieś Krosno > Klasa B, gr. I
2019-04-14 Pionier Średnia Wieś 0 - 3* LKS Tyrawa Wołoska Krosno > Klasa B, gr. I
2018-05-13 Pionier Średnia Wieś 3 - 0 LKS Tyrawa Wołoska Krosno > Klasa B, gr. I

12 Lotnik Ustjanowa 11 8 2 2 7 11 31 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka