Statystyki meczu: Dąb Dąbrowa - Orzeł Wysoka Głogowska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I
2019-05-01, godz. 14:00

Dąb Dąbrowa

0

Orzeł Wysoka Głogowska

6
4'

Kamil Irzeński

       

       

Pavlo Kozak

25'

       

0 - 1

Pavlo Kozak

28'

       

0 - 2

Karol Kaczorowski

44'

       

Florian Siłka

45'

       

0 - 3

Przemysław Zieliński

60'

       

0 - 4

Karol Kaczorowski

63'

       

0 - 5

Piotr Nowak

77'

       

0 - 6

Karol Kaczorowski

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-09-10 Dąb Dąbrowa 1 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2022-04-30 Dąb Dąbrowa 3 - 3 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2021-09-26 Orzeł Wysoka Głogowska 3 - 1 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I
2021-05-01 Orzeł Wysoka Głogowska 3 - 1 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I
2020-09-20 Dąb Dąbrowa 1 - 7 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2019-11-10 Orzeł Wysoka Głogowska 7 - 2 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I
2019-05-01 Dąb Dąbrowa 0 - 6 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2018-09-23 Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 1 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I
2017-04-02 Dąb Dąbrowa 1 - 2 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2016-08-21 Orzeł Wysoka Głogowska 3 - 2 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I
2014-06-01 Orzeł Wysoka Głogowska 8 - 0 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I
2013-10-13 Dąb Dąbrowa 0 - 7 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2010-06-13 Dąb Dąbrowa 0 - 2 Orzeł Wysoka Głogowska Rzeszów > Klasa B, gr. I
2009-10-25 Orzeł Wysoka Głogowska 4 - 1 Dąb Dąbrowa Rzeszów > Klasa B, gr. I

Inne mecze z tej kolejki

ŁKS Łukawiec 4 - 1 Rudzik Rudna Mała
KS Biała Rzeszów 0 - 2 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 0 - 6 Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla 1 - 4 RKS Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 4 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 1 TS Noverra Głogów Małopolski
LKS Stobierna Krzywe 3 - 2 Świlczanka Świlcza

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Trzcianka Trzciana 26 64 20 4 2 78 20 58
2 ŁKS Łukawiec 26 57 17 6 3 85 35 50
3 Staroniwa Rzeszów 26 54 16 6 4 92 27 65
4 Orzeł Wysoka Głogowska 26 53 16 5 5 79 26 53
5 Rudnianka Rudna Wielka 26 48 14 6 6 55 29 26
6 Świlczanka Świlcza 26 35 11 2 13 53 69 -16
7 TS Noverra Głogów Małopolski 26 34 10 4 12 31 45 -14
8 RKS Rzeszów 26 32 9 5 12 60 58 2
9 Dąb Dąbrowa 26 31 10 1 15 43 71 -28
10 Rudzik Rudna Mała 26 26 8 2 16 38 77 -39
11 LKS Stobierna Krzywe 26 24 6 6 14 43 65 -22
12 Mrowlanka Mrowla 26 23 6 5 15 40 65 -25
13 KS Biała Rzeszów 26 20 5 5 16 34 63 -29
14 Junak Rzeszów 26 16 5 1 20 32 113 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka