Statystyki meczu: Staromieszczanka Stare Miasto - Sokół Hucisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

30. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-06-22, godz. 17:30

Staromieszczanka Stare Miasto

0

Sokół Hucisko

6

       

0 - 1

Bartłomiej Kołodziej

2'

       

0 - 2

Łukasz Stępień

9'

       

0 - 3

Bartłomiej Kołodziej

12'

       

0 - 4

Bartłomiej Kołodziej

26'

       

0 - 5

Bartłomiej Kołodziej

69'

       

0 - 6

Bartłomiej Loryś

75'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-31 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2021-06-09 Staromieszczanka Stare Miasto 1 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2020-08-23 Sokół Hucisko 2 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-09-01 Sokół Hucisko 4 - 0 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-06-22 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 6 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2018-11-11 Sokół Hucisko 4 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2018-04-22 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2017-08-27 Sokół Hucisko 1 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2015-04-26 Sokół Hucisko 0 - 7 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2014-08-31 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 4 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2013-04-21 Staromieszczanka Stare Miasto 6 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2012-08-26 Sokół Hucisko 3 - 4 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 Podlesianka Kamień
Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 6 Sokół Hucisko
ŁKS Łowisko 4 - 1 Azalia Brzóza Królewska
Victoria Giedlarowa 1 - 0 Łęg Stany
KS Sarzyna 0 - 4 KS Jarocin
LZS Rzeczyca Długa 3 - 0 * San Wierzawice
KP Zarzecze 1 - 1 PUKS Francesco Jelna
Złotsan Kuryłówka 2 - 6 KS Podwolina

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Łowisko 30 79 26 1 3 100 26 74
2 PUKS Francesco Jelna 30 77 25 2 3 86 26 60
3 Victoria Giedlarowa 30 52 16 4 10 50 37 13
4 KS Jarocin 30 52 17 1 12 82 53 29
5 LZS Rzeczyca Długa 30 47 13 8 9 59 52 7
6 Sokół Hucisko 30 46 14 4 12 78 53 25
7 KP Zarzecze 30 46 14 4 12 63 44 19
8 Łęg Stany 30 40 12 4 14 47 55 -8
9 Tanew Wólka Tanewska 30 40 12 4 14 66 63 3
10 Staromieszczanka Stare Miasto 30 38 12 2 16 57 71 -14
11 Azalia Brzóza Królewska 30 36 10 6 14 43 61 -18
12 Podlesianka Kamień 30 35 10 5 15 47 61 -14
13 KS Sarzyna 30 35 11 2 17 61 81 -20
14 KS Podwolina 30 33 11 0 19 50 78 -28
15 San Wierzawice 30 21 6 3 21 37 84 -47
16 Złotsan Kuryłówka 30 18 6 0 24 39 120 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka