Statystyki meczu: Słowianin Grębów - Rotunda Krzeszów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-09-09, godz. 16:00

Słowianin Grębów

3

Rotunda Krzeszów

1
17'

Przemysław Bednarz

1 - 0

       

       

1 - 1

Krystian Szostak

27'
42'

Mateusz Surma

       

45'

Sebastian Walicki

       

       

Mateusz Szast

45'
45'

Marcin Kułaczkowski

       

77'

Marcin Kułaczkowski

2 - 1

       

82'

Konrad Rak

       

85'

Adrian Janeczko

3 - 1

       

       

Krystian Szostak

87'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-05-05 Rotunda Krzeszów 1 - 3 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-09-09 Słowianin Grębów 3 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-04-28 Słowianin Grębów 1 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-09-06 Rotunda Krzeszów 3 - 5 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-04-06 Rotunda Krzeszów 0 - 6 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-08-09 Słowianin Grębów 3 - 4 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-05-28 Słowianin Grębów 3 - 2 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-10-03 Rotunda Krzeszów 5 - 1 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal Nowa Dęba 0 - 1 Pogoń Leżajsk
Wisan Skopanie 3 - 1 Retman Ulanów
LZS Ździary 1 - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Sokół Kamień 6 - 0 San Kłyżów
Słowianin Grębów 3 - 1 Rotunda Krzeszów
Olimpia Pysznica 1 - 2 LKS Brzyska Wola
Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Sokół Sokolniki
Bukowa Jastkowice 3 - 2 Unia Nowa Sarzyna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka II Tarnobrzeg 32 81 26 3 3 119 28 91
2 Stal II Stalowa Wola 32 71 23 2 7 111 47 64
3 LZS Ździary 32 66 20 6 6 105 46 59
4 Sokół Kamień 32 65 21 2 9 88 41 47
5 Bukowa Jastkowice 32 62 20 2 10 80 54 26
6 Sokół Sokolniki 32 54 17 3 12 62 37 25
7 Pogoń Leżajsk 32 51 16 3 13 58 48 10
8 Unia Nowa Sarzyna 32 51 17 0 15 58 51 7
9 Słowianin Grębów 32 45 13 6 13 50 59 -9
10 Stal Nowa Dęba 32 42 13 3 16 70 69 1
11 Olimpia Pysznica 32 41 12 5 15 52 71 -19
12 LKS Brzyska Wola 32 41 13 2 17 50 67 -17
13 Wisan Skopanie 32 37 12 1 19 38 89 -51
14 Sparta Jeżowe 32 33 9 6 17 41 67 -26
15 Retman Ulanów 32 23 7 2 23 35 77 -42
16 San Kłyżów 32 19 5 4 23 44 106 -62
17 Rotunda Krzeszów 32 9 3 0 29 32 136 -104
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka