https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Tatyna Dylągówka - Astra Medynia Głogowska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-11-11, godz. 14:00

Tatyna Dylągówka

5

Astra Medynia Głogowska

2
9'

Arkadiusz Kłoda

1 - 0

       

25'

Arkadiusz Kłoda

2 - 0

       

       

Tomasz Chmiel

37'

       

2 - 1

Bartłomiej Rupar

57'

       

2 - 2

Bartłomiej Prucnal

70'
75'

Bartłomiej Kłoda

3 - 2

       

77'

Artur Kyc

4 - 2

       

84'

Dariusz Ślemp

5 - 2

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-23 Astra Medynia Głogowska 2 - 3 Tatyna Dylągówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-06-02 Astra Medynia Głogowska 2 - 3 Tatyna Dylągówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-11-11 Tatyna Dylągówka 6 - 2 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-10-13 Tatyna Dylągówka 3 - 1 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-06-17 Astra Medynia Głogowska 3 - 1 Tatyna Dylągówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-11-11 Tatyna Dylągówka 5 - 2 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-04-22 Astra Medynia Głogowska 2 - 1 Tatyna Dylągówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-09-14 Tatyna Dylągówka 0 - 2 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-04-03 Astra Medynia Głogowska 2 - 2 Tatyna Dylągówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-08-22 Tatyna Dylągówka 1 - 2 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-05-09 Astra Medynia Głogowska 2 - 0 Tatyna Dylągówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2009-09-20 Tatyna Dylągówka 3 - 1 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Włókniarz Rakszawa 2 - 1 Brzeg Białobrzegi
Tatyna Dylągówka 5 - 2 Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki 0 - 0 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 3 - 1 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 0 - 0 Pogórze Bachórz
Grom Handzlówka 3 - 5 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 1 - 4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Włókniarz Rakszawa 26 64 20 4 2 73 26 47
2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 54 16 6 4 66 28 38
3 Stal Łańcut 26 53 15 8 3 71 27 44
4 Wisłok Czarna 26 52 16 4 6 70 33 37
5 Szarotka Rogóżno 26 45 14 3 9 65 37 28
6 Start Brzóza Stadnicka 26 44 13 5 8 64 36 28
7 Tatyna Dylągówka 26 44 13 5 8 52 42 10
8 Leśna Wólka Podleśna 26 36 11 3 12 37 48 -11
9 KS Dąbrówki 26 35 10 5 11 44 47 -3
10 Astra Medynia Głogowska 26 26 7 5 14 38 63 -25
11 Pogórze Bachórz 26 26 7 5 14 34 55 -21
12 Brzeg Białobrzegi 26 17 5 2 19 31 71 -40
13 Grom Handzlówka 26 16 5 1 20 36 93 -57
14 Galicja Chmielnik 26 5 1 2 23 16 91 -75
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka