https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Dynovia Dynów - Iskra Jawornik Polski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

9. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-01, godz. 16:00

Dynovia Dynów

2

Iskra Jawornik Polski

0

       

Aleksander Szmulik

8'
9'

Paweł Mielniczek

1 - 0

       

13'

Łukasz Kozioł

       

       

Aleksander Szmulik

26'
27'

Krystian Pudysz

       

39'

Janusz Winiarz

       

       

Arkadiusz Banaś

49'
55'

Paweł Gierula

       

67'

Paweł Rebizak

2 - 0

       

       

Łukasz Pieniądz

84'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-24 Iskra Jawornik Polski 0 - 3 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-06-06 Iskra Jawornik Polski 2 - 1 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-10-25 Dynovia Dynów 2 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-13 Iskra Jawornik Polski 3 - 0 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-06-16 Dynovia Dynów 1 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-11-10 Iskra Jawornik Polski 0 - 3 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-05 Iskra Jawornik Polski 2 - 3 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-10-01 Dynovia Dynów 2 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-14 Iskra Jawornik Polski 1 - 1 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-11-11 Dynovia Dynów 1 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-04-19 Iskra Jawornik Polski 0 - 3 Dynovia Dynów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-01 Dynovia Dynów 4 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

KS Stobierna 3 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz 1 - 0 Błażowianka Błażowa
Błękit Żołynia 2 - 1 GKS Niebylec
Crasnovia Krasne 4 - 1 Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski 1 - 2 Korona Rzeszów
Sawa Sonina 0 - 6 Strug Tyczyn
Dynovia Dynów 2 - 0 Iskra Jawornik Polski
Resovia II 1 - 0 Strumyk Malawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 30 61 19 4 7 64 26 38
2 Strumyk Malawa 30 60 18 6 6 69 26 43
3 Strug Tyczyn 30 49 14 7 9 51 38 13
4 KS Stobierna 30 48 15 3 12 48 51 -3
5 Błażowianka Błażowa 30 48 15 3 12 56 51 5
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 11 12 7 68 49 19
7 Bratek Bratkowice 30 45 13 6 11 52 53 -1
8 Jedność Niechobrz 30 44 12 8 10 47 34 13
9 Błękit Żołynia 30 44 12 8 10 40 47 -7
10 Resovia II 30 42 13 3 14 59 66 -7
11 Sawa Sonina 30 40 12 4 14 48 59 -11
12 Dynovia Dynów 30 38 11 5 14 50 67 -17
13 Crasnovia Krasne 30 35 11 2 17 58 73 -15
14 GKS Niebylec 30 26 7 5 18 42 55 -13
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 26 6 8 16 44 68 -24
16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka