Lotniarz Bezmiechowa - Bieszczady Ustrzyki Dolne (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Lotniarz Bezmiechowa - MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne rozegranego w ramach 3. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. I. Informacje meczowe, kiedy mecz Lotniarz Bezmiechowa - MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Lotniarz Bezmiechowa vs. MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne, informacje o pozostałych meczach 3. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. I oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Piotr Ożóg

41'
41'

Karol Szmyd

44'

Adrian Józefczyk

51'

Bartłomiej Kabala

53'

Kamil Armata

Filip Fundanicz

64'
75'

Tomasz Kabala

78'

Piotr Czenczek

Mateusz Szałankiewicz

78'

Maciej Łoch

79'
84'

Mateusz Tylka

0 - 1

Sylwester Biesiada

90'

Krosno > Klasa A, gr. I: Lotniarz Bezmiechowa - Bieszczady Ustrzyki Dolne (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-05-19 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 - 0 Lotniarz Bezmiechowa Krosno > Klasa A, gr. I
2017-09-24 Lotniarz Bezmiechowa 1 - 2 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne Krosno > Klasa A, gr. I

16 Błękitni Jasienica Rosielna 30 22 6 4 20 37 69 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka