Statystyki meczu: Polonia Kopytowa - Orzeł Bieździedza

Zobacz też: Terminarze Statystyki

4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2016-08-21, godz. 11:00

Polonia Kopytowa

4

Orzeł Bieździedza

2

       

0 - 1

Daniel Kulig

38'
52'

Łukasz Janas

1 - 1

       

68'

Mateusz Kułak

2 - 1

       

70'

Damian Tłuściak

3 - 1

       

78'

Przemysław Gierlicki

       

       

3 - 2

Damian Lechwar

79'
90'

Damian Tłuściak

4 - 2

       

       

Hubert Dziak

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-09 Orzeł Bieździedza 3 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2021-08-28 Polonia Kopytowa 2 - 6 Orzeł Bieździedza Krosno > Klasa A, gr. II
2021-05-03 Orzeł Bieździedza 4 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2020-09-13 Polonia Kopytowa 2 - 3 Orzeł Bieździedza Krosno > Klasa A, gr. II
2019-10-26 Polonia Kopytowa 3 - 1 Orzeł Bieździedza Krosno > Klasa A, gr. II
2017-04-15 Orzeł Bieździedza 2 - 3 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2016-08-21 Polonia Kopytowa 4 - 2 Orzeł Bieździedza Krosno > Klasa A, gr. II
2013-06-30 Polonia Kopytowa 6 - 3 Orzeł Bieździedza Krosno > Klasa A, gr. II
2012-11-10 Orzeł Bieździedza 3 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Polonia Kopytowa 4 - 2 Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno 1 - 0 LKS Lubatówka
LKS Moderówka 2 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Jaśliska 1 - 3 Victoria Kobylany
Orzeł Faliszówka 2 - 1 LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla 5 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów 2 - 2 KS Zarzecze
Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Karpaty Klimkówka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 32 71 22 5 5 90 44 46
2 Ostoja Kołaczyce 32 69 20 9 3 70 30 40
3 Orzeł Faliszówka 32 58 18 4 10 89 63 26
4 Tempo Nienaszów 32 56 15 11 6 77 46 31
5 LKS Czeluśnica 32 54 15 9 8 67 43 24
6 Orzeł Lubla 32 53 15 8 9 75 48 27
7 KS Zarzecze 32 51 15 6 11 61 51 10
8 OKS Sobniów Jasło 32 49 13 10 9 54 40 14
9 LKS Lubatówka 32 44 14 2 16 59 61 -2
10 Zorza Łęki Dukielskie 32 43 12 7 13 68 66 2
11 Jasiołka Jaśliska 32 40 12 4 16 53 63 -10
12 Karpaty Klimkówka 32 36 10 6 16 55 82 -27
13 Orzeł Bieździedza 32 32 9 5 18 52 74 -22
14 Victoria Kobylany 32 28 7 7 18 50 75 -25
15 Wisłoka Nowy Żmigród 32 28 7 7 18 49 95 -46
16 LKS Moderówka 32 26 5 11 16 37 74 -37
17 Karpaty II Krosno 32 22 7 1 24 27 78 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka