LKS Wzdów - Grodzisko Wietrzno (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu LKS Wzdów - Grodzisko Wietrzno rozegranego w ramach 6. kolejki - Krosno > Klasa C, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz LKS Wzdów - Grodzisko Wietrzno, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LKS Wzdów vs. Grodzisko Wietrzno, informacje o pozostałych meczach 6. kolejki - Krosno > Klasa C, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Dawid Zima

12'
18'

Jakub Rokita

Dawid Zima

52'
52'

Konrad Kobylak

56'

Kamil Kwolek

Karol Baniak

56'

Piotr Godek

58'
77'

Mateusz Zubik

Wiesław Kucharski

77'

77'

78'
80'

Maciej Tabisz

86'

Krosno > Klasa C, gr. III: LKS Wzdów - Grodzisko Wietrzno (historia bezpośrednich spotkań)

10 LKS Wzdów 18 7 2 1 15 15 84 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka