Statystyki meczu: Resovia II Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

17. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-04, godz. 11:00

Resovia II

3

Sokół Sokołów Małopolski

4

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-20 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-08-28 Resovia II 1 - 2 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-08-28 Resovia II 2 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-03-31 Resovia II 0 - 5 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-08-18 Sokół Sokołów Małopolski 5 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-04-06 Resovia II 4 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-30 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-06-07 Resovia II 4 - 2 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-10-30 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-04-30 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 1 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-09-13 Resovia II 4 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-04 Resovia II 3 - 4 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-08-24 Sokół Sokołów Małopolski 0 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-06-01 Resovia II 1 - 6 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-10-05 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-06-13 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 2 Resovia II Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-10-25 Resovia II 3 - 2 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Start Brzóza Stadnicka 3 - 2 Stal II Rzeszów
LKS Trzebownisko 0 - 1 Jedność Niechobrz
Resovia II 3 - 4 Sokół Sokołów Małopolski
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 2 KS Dąbrówki
Astra Medynia Głogowska 0 - 5 Wisłok Strzyżów
Dynovia Dynów 0 - 0 Jawor Krzemienica
TS Noverra Głogów Małopolski 1 - 1 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jedność Niechobrz 30 68 21 5 4 57 24 33
2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 50 15 5 10 71 47 24
3 KS Stobierna 30 50 13 11 6 43 28 15
4 Wisłok Strzyżów 30 46 14 4 12 62 55 7
5 Bratek Bratkowice 30 46 14 4 12 62 54 8
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 13 6 11 51 51 0
7 Resovia II 30 44 13 5 12 57 48 9
8 LKS Trzebownisko 30 43 13 4 13 63 56 7
9 KS Dąbrówki 30 41 11 8 11 45 47 -2
10 Astra Medynia Głogowska 30 40 11 7 12 46 54 -8
11 Jawor Krzemienica 30 39 10 9 11 42 40 2
12 Dynovia Dynów 30 38 10 8 12 52 58 -6
13 TS Noverra Głogów Małopolski 30 35 9 8 13 39 51 -12
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 32 9 5 16 45 60 -15
15 Stal II Rzeszów 30 26 6 8 16 40 75 -35
16 Start Brzóza Stadnicka 30 25 6 7 17 41 68 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka