Statystyki meczu: Sokół Sokołów Małopolski - KS Stobierna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-26, godz. 15:30

Sokół Sokołów Małopolski

0

KS Stobierna

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-03-20 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-08-21 KS Stobierna 1 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-04-21 KS Stobierna 2 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-08-23 Sokół Sokołów Małopolski 4 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-01 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-05-12 Sokół Sokołów Małopolski 1 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-10-06 KS Stobierna 2 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-30 KS Stobierna 1 - 6 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-08-20 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-04-15 KS Stobierna 0 - 3 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-09-04 Sokół Sokołów Małopolski 3 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-03-26 KS Stobierna 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-15 Sokół Sokołów Małopolski 6 - 0 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-26 Sokół Sokołów Małopolski 0 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-07 KS Stobierna 5 - 0 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-18 KS Stobierna 6 - 1 Sokół Sokołów Małopolski Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-09-25 Sokół Sokołów Małopolski 2 - 5 KS Stobierna Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Bratek Bratkowice 2 - 0 Resovia II
Jawor Krzemienica 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka
TS Noverra Głogów Małopolski 0 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Stal II Rzeszów 2 - 2 Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski 0 - 2 KS Stobierna
KS Dąbrówki 0 - 3 LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów 2 - 3 Dynovia Dynów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jedność Niechobrz 30 68 21 5 4 57 24 33
2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 50 15 5 10 71 47 24
3 KS Stobierna 30 50 13 11 6 43 28 15
4 Wisłok Strzyżów 30 46 14 4 12 62 55 7
5 Bratek Bratkowice 30 46 14 4 12 62 54 8
6 Sokół Sokołów Małopolski 30 45 13 6 11 51 51 0
7 Resovia II 30 44 13 5 12 57 48 9
8 LKS Trzebownisko 30 43 13 4 13 63 56 7
9 KS Dąbrówki 30 41 11 8 11 45 47 -2
10 Astra Medynia Głogowska 30 40 11 7 12 46 54 -8
11 Jawor Krzemienica 30 39 10 9 11 42 40 2
12 Dynovia Dynów 30 38 10 8 12 52 58 -6
13 TS Noverra Głogów Małopolski 30 35 9 8 13 39 51 -12
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 32 9 5 16 45 60 -15
15 Stal II Rzeszów 30 26 6 8 16 40 75 -35
16 Start Brzóza Stadnicka 30 25 6 7 17 41 68 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka