https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Dromader Chrząstów - Piast Wadowice Górne

Zobacz też: Terminarze Statystyki

24. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-06-08, godz. 11:00

Dromader Chrząstów

3

Piast Wadowice Górne

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-09-05 Piast Wadowice Górne 0 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2021-05-29 Piast Wadowice Górne 1 - 5 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2020-10-04 Dromader Chrząstów 5 - 2 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2019-10-13 Dromader Chrząstów 7 - 1 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2018-05-13 Dromader Chrząstów 2 - 5 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-10-07 Piast Wadowice Górne 2 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2017-06-11 Dromader Chrząstów 4 - 1 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-11-06 Piast Wadowice Górne 3 - 1 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2016-06-05 Piast Wadowice Górne 2 - 1 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-10-25 Dromader Chrząstów 1 - 3 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2015-04-26 Dromader Chrząstów 1 - 2 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-09-07 Piast Wadowice Górne 1 - 3 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2014-06-08 Dromader Chrząstów 3 - 0 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III
2013-10-20 Piast Wadowice Górne 0 - 0 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2010-06-13 Piast Wadowice Górne 4 - 0 Dromader Chrząstów Rzeszów > Klasa A, gr. III
2009-09-27 Dromader Chrząstów 0 - 4 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa A, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Wilga Widełka 3 - 3 LKS Podleszany
Dromader Chrząstów 3 - 0 Piast Wadowice Górne
Team Przecław 1 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Smoczanka Mielec 0 - 4 LKS Hucina
LKS Babicha 2 - 4 Gryf Mielec
Ikarus-Sokół Malinie 0 - 3 * Jutrzenka Ławnica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Dromader Chrząstów 24 53 16 5 3 68 34 34
2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 24 52 15 7 2 54 23 31
3 Wilga Widełka 24 49 15 4 5 74 39 35
4 LKS Hucina 24 44 13 5 6 65 39 26
5 LKS Podleszany 24 43 12 7 5 62 36 26
6 Piast Wadowice Górne 24 40 12 4 8 51 31 20
7 Gryf Mielec 24 37 12 1 11 40 40 0
8 Team Przecław 24 33 10 3 11 56 42 14
9 Jutrzenka Ławnica 24 24 6 6 12 38 59 -21
10 Pitmark Jaślany 24 21 6 3 15 43 60 -17
11 Smoczanka Mielec 24 21 7 0 17 38 86 -48
12 LKS Babicha 24 14 4 2 18 21 80 -59
13 Ikarus-Sokół Malinie 24 12 3 3 18 16 57 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka