https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Jutrzenka Dębno - Jodła Przychojec

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-04-27, godz. 13:00

Jutrzenka Dębno

4

Jodła Przychojec

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-10-07 Jutrzenka Dębno 1 - 8 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-04-23 Jodła Przychojec 2 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-08-21 Jutrzenka Dębno 2 - 4 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-06-12 Jodła Przychojec 3 - 0* Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-10-18 Jutrzenka Dębno 6 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-04-27 Jutrzenka Dębno 4 - 0 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-08-18 Jodła Przychojec 3 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-05-05 Jodła Przychojec 3 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-09-16 Jutrzenka Dębno 1 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-04-29 Jutrzenka Dębno 2 - 3 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-09-04 Jodła Przychojec 1 - 8 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-06-05 Jodła Przychojec 0 - 3 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-10-03 Jutrzenka Dębno 2 - 2 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-04-28 Jutrzenka Dębno 6 - 0 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-08-16 Jodła Przychojec 1 - 4 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

Sokół Hucisko ? - ? ŁKS Łukowa
Jutrzenka Dębno 4 - 0 Jodła Przychojec
Kłyż Tarnogóra ? - ? Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
San Wierzawice 1 - 2 Orzeł Biedaczów
LKS Brzyska Wola 2 - 3 Victoria Giedlarowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jutrzenka Dębno 18 40 13 1 4 47 21 26
2 Jodła Przychojec 18 39 12 3 3 47 24 23
3 LKS Brzyska Wola 18 37 12 1 5 32 19 13
4 San Wierzawice 18 32 10 2 6 37 28 9
5 Kłyż Tarnogóra 16 29 9 2 5 26 16 10
6 Orzeł Biedaczów 18 18 5 3 10 21 38 -17
7 ŁKS Łukowa 17 15 5 0 12 29 42 -13
8 Sokół Hucisko 17 14 4 2 11 21 39 -18
9 Victoria Giedlarowa 17 14 4 2 11 22 36 -14
10 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 17 13 3 4 10 25 44 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka