https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Sokół Kamień - Unia Nowa Sarzyna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-09-01, godz. 16:00

Sokół Kamień

0

Unia Nowa Sarzyna

4

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-02 Unia Nowa Sarzyna 1 - 2 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-10-31 Sokół Kamień 2 - 2 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-08-10 Sokół Kamień 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-06-09 Sokół Kamień 6 - 0 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-10-13 Unia Nowa Sarzyna 0 - 3 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-03-26 Sokół Kamień 1 - 2 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-08-06 Unia Nowa Sarzyna 1 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-06-19 Sokół Kamień 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-11-11 Unia Nowa Sarzyna 9 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-23 Unia Nowa Sarzyna 4 - 0 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-10-05 Sokół Kamień 0 - 7 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-05-01 Unia Nowa Sarzyna 2 - 1 Sokół Kamień Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-09-01 Sokół Kamień 0 - 4 Unia Nowa Sarzyna Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

San Wrzawy 2 - 1 Sparta Jeżowe
Sokół Kamień 0 - 4 Unia Nowa Sarzyna
LZS Ździary 1 - 4 Olimpia Pysznica
LZS Rzeczyca Długa 5 - 2 KS Podwolina
Rotunda Krzeszów 0 - 4 OKS Wielowieś
Słowianin Grębów 1 - 1 PG CNC Skowierzyn
Bukowa Jastkowice 2 - 1 Wisan Skopanie
Orzeł Rudnik 2 - 1 Stal Gorzyce

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bukowa Jastkowice 29 73 23 4 2 81 28 53
2 Olimpia Pysznica 29 65 20 5 4 76 35 41
3 Unia Nowa Sarzyna 29 55 16 7 6 75 47 28
4 Wisan Skopanie 29 51 15 6 8 53 41 12
5 LZS Ździary 29 42 12 6 11 54 53 1
6 Sparta Jeżowe 29 41 12 5 12 66 54 12
7 San Wrzawy 29 41 12 5 12 56 51 5
8 Stal Gorzyce 29 40 12 4 13 57 46 11
9 Sokół Kamień 30 40 11 7 12 60 73 -13
10 Słowianin Grębów 29 38 10 8 11 52 48 4
11 LZS Rzeczyca Długa 29 35 9 8 12 52 59 -7
12 PG CNC Skowierzyn 30 34 10 4 16 41 60 -19
13 Orzeł Rudnik 30 29 9 2 19 67 101 -34
14 OKS Wielowieś 30 26 6 8 16 62 93 -31
15 KS Podwolina 30 25 6 7 17 45 73 -28
16 Rotunda Krzeszów 30 24 6 6 18 53 88 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka