https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Astra Medynia Głogowska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

12. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-10-06, godz. 13:00

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

0

Astra Medynia Głogowska

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-07-10 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 1 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-11-07 Astra Medynia Głogowska 1 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-10-20 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 0 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa Okręgowa
2016-03-26 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 4 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-08-16 Astra Medynia Głogowska 2 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2015-04-29 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 1 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-09-14 Astra Medynia Głogowska 1 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-05-31 Astra Medynia Głogowska 2 - 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-10-06 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 2 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-05-19 Astra Medynia Głogowska 2 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-10-20 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5 - 0 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

LKS Trzebownisko 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 0 Resovia II
Jawor Krzemienica 3 - 2 KS Stobierna
Iskra Jawornik Polski 2 - 0 Sawa Sonina
Strug Tyczyn 1 - 1 Stal II Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 2 Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki 1 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
Dynovia Dynów 2 - 0 Włókniarz Rakszawa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal II Rzeszów 31 60 18 6 7 67 45 22
2 Sawa Sonina 31 56 16 8 7 54 38 16
3 Astra Medynia Głogowska 31 51 14 9 8 50 29 21
4 Jawor Krzemienica 32 50 15 5 12 65 52 13
5 Dynovia Dynów 31 48 14 6 11 64 43 21
6 Resovia II 31 48 15 3 13 86 62 24
7 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 47 14 5 11 58 60 -2
8 LKS Trzebownisko 31 46 12 10 9 56 68 -12
9 Sokół Sokołów Małopolski 31 45 14 3 14 59 65 -6
10 KS Stobierna 31 44 13 5 13 64 49 15
11 KS Dąbrówki 31 43 11 10 10 40 43 -3
12 Strug Tyczyn 31 42 12 6 13 42 44 -2
13 KS Przybyszówka Rzeszów 31 41 10 11 10 41 44 -3
14 Włókniarz Rakszawa 31 33 9 6 16 53 67 -14
15 Piast Nowa Wieś 31 32 8 8 15 40 59 -19
16 Głogovia Głogów Małopolski 31 25 7 4 20 45 80 -35
17 Iskra Jawornik Polski 30 24 7 3 20 30 66 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka