https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Iwonka Iwonicz - Górnik Strachocina

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa
2013-09-14, godz. 16:30

Iwonka Iwonicz

4

Górnik Strachocina

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-04-30 Górnik Strachocina 2 - 1 Iwonka Iwonicz Krosno > Klasa Okręgowa
2016-09-11 Iwonka Iwonicz 1 - 0 Górnik Strachocina Krosno > Klasa Okręgowa
2016-05-08 Górnik Strachocina 3 - 3 Iwonka Iwonicz Krosno > Klasa Okręgowa
2015-09-27 Iwonka Iwonicz 5 - 0 Górnik Strachocina Krosno > Klasa Okręgowa
2014-05-04 Górnik Strachocina 1 - 6 Iwonka Iwonicz Krosno > Klasa Okręgowa
2013-09-14 Iwonka Iwonicz 4 - 0 Górnik Strachocina Krosno > Klasa Okręgowa
2013-05-25 Iwonka Iwonicz 3 - 0 Górnik Strachocina Krosno > Klasa Okręgowa
2012-09-16 Górnik Strachocina 0 - 1 Iwonka Iwonicz Krosno > Klasa Okręgowa
2012-04-07 Górnik Strachocina 1 - 1 Iwonka Iwonicz Krosno > Klasa Okręgowa
2011-09-03 Iwonka Iwonicz 6 - 1 Górnik Strachocina Krosno > Klasa Okręgowa
2011-04-16 Iwonka Iwonicz 6 - 3 Górnik Strachocina Krosno > Klasa Okręgowa
2010-09-05 Górnik Strachocina 2 - 1 Iwonka Iwonicz Krosno > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Iwonka Iwonicz 4 - 0 Górnik Strachocina
Partyzant Targowiska 1 - 1 LKS Skołyszyn
Przełom Besko 7 - 0 Start Rymanów
Orzeł Bieździedza 3 - 0 * Leśnik Baligród
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2 - 1 Wisłoka Nowy Żmigród
Szarotka Uherce 1 - 1 Nafta Jedlicze
Płomień Zmiennica 3 - 1 Iskra Przysietnica
Sanovia Lesko 3 - 4 Grabowianka Grabówka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Przełom Besko 30 73 23 4 3 84 27 57
2 Partyzant Targowiska 30 69 22 3 5 89 37 52
3 Iwonka Iwonicz 30 58 17 7 6 87 48 39
4 Grabowianka Grabówka 30 49 14 7 9 66 52 14
5 Szarotka Uherce 30 48 14 6 10 54 49 5
6 LKS Skołyszyn 30 45 13 6 11 60 47 13
7 Iskra Przysietnica 30 45 13 6 11 51 46 5
8 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 30 43 12 7 11 43 42 1
9 Nafta Jedlicze 30 43 13 4 13 64 62 2
10 Orzeł Bieździedza 30 43 13 4 13 49 48 1
11 Start Rymanów 30 39 10 9 11 49 52 -3
12 Sanovia Lesko 30 36 11 3 16 55 76 -21
13 Płomień Zmiennica 30 35 11 2 17 52 70 -18
14 Wisłoka Nowy Żmigród 30 27 7 6 17 40 66 -26
15 Górnik Strachocina 30 18 5 3 22 43 94 -51
16 Leśnik Baligród 30 10 3 1 26 19 89 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka