Statystyki meczu: Orzeł Biedaczów - Sokół Hucisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

6. kolejka - klasa B4 Stalowa Wola
2011-09-18, godz. 13:00

Orzeł Biedaczów

2

Sokół Hucisko

4

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-06-18 Orzeł Biedaczów 1 - 1 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-10-16 Sokół Hucisko 3 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-05-01 Orzeł Biedaczów 0 - 5 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-08-30 Sokół Hucisko 3 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-05-24 Sokół Hucisko 0 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-09-28 Orzeł Biedaczów 2 - 2 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-06-22 Orzeł Biedaczów 3 - 1 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-10-13 Sokół Hucisko 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-05-05 Sokół Hucisko 1 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-09-16 Orzeł Biedaczów 1 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-05-06 Sokół Hucisko 1 - 3 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-09-18 Orzeł Biedaczów 2 - 4 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-04-17 Sokół Hucisko 2 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-08-22 Orzeł Biedaczów 3 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-04-21 Sokół Hucisko 1 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-08-09 Orzeł Biedaczów 2 - 1 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

Atlantic Chałupki Dębniańskie 1 - 4 Podlesianka Kamień
Orzeł Biedaczów 2 - 4 Sokół Hucisko
Jodła Przychojec 1 - 3 Kłyż Tarnogóra
ŁKS Łukowa 1 - 0 San Wierzawice
KS Sarzyna 0 - 3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Victoria Giedlarowa 2 - 0 Jutrzenka Dębno

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podlesianka Kamień 24 62 20 2 2 83 21 62
2 Azalia Brzóza Królewska 24 61 19 4 1 73 18 55
3 Kłyż Tarnogóra 24 48 15 3 6 79 38 41
4 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 24 47 15 2 7 73 43 30
5 KS Sarzyna 24 44 13 5 6 64 44 20
6 ŁKS Łukowa 24 35 11 2 11 49 55 -6
7 Victoria Giedlarowa 24 34 11 1 12 37 40 -3
8 Atlantic Chałupki Dębniańskie 24 26 8 2 14 52 77 -25
9 Sokół Hucisko 24 24 7 3 14 47 73 -26
10 San Wierzawice 24 22 6 4 14 41 56 -15
11 Jutrzenka Dębno 24 20 5 5 14 37 60 -23
12 Jodła Przychojec 24 14 4 2 18 34 89 -55
13 Orzeł Biedaczów 24 12 3 3 18 24 79 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka