LZS Przędzel - Orzeł Rudnik (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - terminarz Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu LZS Przędzel - Orzeł Rudnik rozegranego w ramach 26. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz LZS Przędzel - Orzeł Rudnik, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LZS Przędzel vs. Orzeł Rudnik, informacje o pozostałych meczach 26. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2024-06-16, godz. 11:00

LZS Przędzel

3

Orzeł Rudnik

5

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II: LZS Przędzel - Orzeł Rudnik (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-06-16 LZS Przędzel 3 - 5 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2023-11-04 Orzeł Rudnik 3 - 2 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2022-04-23 Orzeł Rudnik 6 - 3 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2021-10-03 LZS Przędzel 0 - 3 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2019-10-12 LZS Przędzel 4 - 3 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2019-06-22 LZS Przędzel 1 - 2 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2018-10-27 Orzeł Rudnik 2 - 0 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2018-06-03 LZS Przędzel 1 - 1 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2017-10-22 Orzeł Rudnik 4 - 0 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2011-06-05 LZS Przędzel 0 - 5 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2010-10-02 Orzeł Rudnik 3 - 0 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II: inne mecze tej kolejki

Milenium Bieliny 0 - 1 Czarni Sójkowa
KP Zarzecze 9 - 0 Herosi Krzaki-Słomiana
Jutrzenka Kopki 3 - 3 LZS Turbia
Sanna Zaklików 1 - 2 Huragan Zdziechowice
LZS Przędzel 3 - 5 Orzeł Rudnik
Orzeł Glinianka 4 - 2 WKS Kurzyna

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Sójkowa 24 65 21 2 1 99 24 75
2 KP Zarzecze 24 65 21 2 1 134 23 111
3 LZS Kotowa Wola 24 56 18 2 4 101 34 67
4 Orzeł Rudnik 24 47 15 2 7 61 47 14
5 Orzeł Glinianka 24 46 14 4 6 74 53 21
6 Milenium Bieliny 24 36 11 3 10 53 42 11
7 LZS Przędzel 24 30 9 3 12 64 88 -24
8 Jutrzenka Kopki 24 20 6 2 16 44 83 -39
9 WKS Kurzyna 24 19 6 1 17 32 60 -28
10 Huragan Zdziechowice 24 19 5 4 15 34 69 -35
11 LZS Turbia 24 19 5 4 15 37 66 -29
12 Sanna Zaklików 24 19 6 1 17 44 105 -61
13 Herosi Krzaki-Słomiana 24 12 4 0 20 30 113 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka