Orzeł Rudnik - LZS Przędzel (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - terminarz Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Orzeł Rudnik - LZS Przędzel rozegranego w ramach 13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Orzeł Rudnik - LZS Przędzel, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Orzeł Rudnik vs. LZS Przędzel, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2023-11-04, godz. 14:00

Orzeł Rudnik

3

LZS Przędzel

2

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II: Orzeł Rudnik - LZS Przędzel (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-11-04 Orzeł Rudnik 3 - 2 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2022-04-23 Orzeł Rudnik 6 - 3 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2021-10-03 LZS Przędzel 0 - 3 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2019-10-12 LZS Przędzel 4 - 3 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2019-06-22 LZS Przędzel 1 - 2 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2018-10-27 Orzeł Rudnik 2 - 0 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2018-06-03 LZS Przędzel 1 - 1 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2017-10-22 Orzeł Rudnik 4 - 0 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2011-06-05 LZS Przędzel 0 - 5 Orzeł Rudnik Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
2010-10-02 Orzeł Rudnik 3 - 0 LZS Przędzel Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II: inne mecze tej kolejki

LZS Turbia 5 - 2 Jutrzenka Kopki
Orzeł Rudnik 3 - 2 LZS Przędzel
Czarni Sójkowa 3 - 2 Milenium Bieliny
WKS Kurzyna 2 - 3 Orzeł Glinianka
Herosi Krzaki-Słomiana 2 - 10 KP Zarzecze
Huragan Zdziechowice 1 - 2 Sanna Zaklików

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Sójkowa 12 33 11 0 1 54 16 38
2 KP Zarzecze 12 33 11 0 1 86 14 72
3 LZS Kotowa Wola 12 28 9 1 2 54 25 29
4 Orzeł Glinianka 12 23 7 2 3 39 28 11
5 Orzeł Rudnik 12 23 7 2 3 29 24 5
6 Milenium Bieliny 12 19 6 1 5 32 26 6
7 WKS Kurzyna 12 16 5 1 6 21 28 -7
8 Sanna Zaklików 12 16 5 1 6 25 49 -24
9 LZS Przędzel 12 14 4 2 6 36 55 -19
10 Huragan Zdziechowice 12 8 2 2 8 18 39 -21
11 LZS Turbia 12 8 2 2 8 18 30 -12
12 Herosi Krzaki-Słomiana 12 3 1 0 11 16 58 -42
13 Jutrzenka Kopki 12 3 1 0 11 20 56 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka