Tutaj znajdziesz wynik meczu Hetman Dąbrówka Wisłocka - Janovia Janowiec rozegranego w ramach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI. Informacje meczowe, kiedy mecz Hetman Dąbrówka Wisłocka - Janovia Janowiec, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Hetman Dąbrówka Wisłocka vs. Janovia Janowiec, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI oraz aktualną tabelę rozgrywek.
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2023-11-12, godz. 13:00
Hetman Dąbrówka Wisłocka
Janovia Janowiec
Rzeszów > Klasa B, gr. VI: Hetman Dąbrówka Wisłocka - Janovia Janowiec (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-14 | Janovia Janowiec | 4 - 1 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2023-11-12 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 2 - 2 | Janovia Janowiec | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2023-05-07 | Janovia Janowiec | 3 - 8 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2022-10-09 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 1 - 2 | Janovia Janowiec | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2021-06-13 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 4 - 1 | Janovia Janowiec | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
2020-08-30 | Janovia Janowiec | 1 - 5 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | Rzeszów > Klasa B, gr. VI |
Rzeszów > Klasa B, gr. VI: inne mecze tej kolejki
Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 4 - 2 | Apollo Dulcza Mała | |
Potok Dobrynin | 0 - 7 | Sprint Żarówka | |
KS SMP Tuszyma | 2 - 0 | LKS Wierzchowiny | |
Iskra Łączki Brzeskie | 2 - 1 | Piast Wadowice Górne | |
Hetman Dąbrówka Wisłocka | 2 - 2 | Janovia Janowiec | |
KS Zgórsko | 0 - 6 | Orły Ruda |
Rzeszów > Klasa B, gr. VI - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janovia Janowiec | 15 | 37 | 11 | 4 | 0 | 53 | 25 | 28 | |
2 | Madras Goleszów | 15 | 35 | 11 | 2 | 2 | 38 | 23 | 15 | |
3 | Piast Wadowice Górne | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 67 | 24 | 43 | |
4 | Radomyślanka II Radomyśl Wielki | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 38 | 26 | 12 | |
5 | KS SMP Tuszyma | 15 | 27 | 9 | 0 | 6 | 45 | 27 | 18 | |
6 | Hetman Dąbrówka Wisłocka | 16 | 25 | 7 | 4 | 5 | 41 | 34 | 7 | |
7 | Orły Ruda | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 62 | 34 | 28 | |
8 | LKS Wierzchowiny | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 25 | 32 | -7 | |
9 | Iskra Łączki Brzeskie | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 28 | 48 | -20 | |
10 | Sprint Żarówka | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 28 | 41 | -13 | |
11 | Apollo Dulcza Mała | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 26 | 47 | -21 | |
12 | KS Zgórsko | 15 | 10 | 3 | 1 | 11 | 20 | 56 | -36 | |
13 | Potok Dobrynin | 15 | 6 | 2 | 0 | 13 | 14 | 68 | -54 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |