Iskra Łączki Brzeskie - Piast Wadowice Górne (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa B, gr. VI - terminarz Rzeszów > Klasa B, gr. VI - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Iskra Łączki Brzeskie - Piast Wadowice Górne rozegranego w ramach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI. Informacje meczowe, kiedy mecz Iskra Łączki Brzeskie - Piast Wadowice Górne, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Iskra Łączki Brzeskie vs. Piast Wadowice Górne, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI oraz aktualną tabelę rozgrywek.


13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2023-11-12, godz. 12:00

Iskra Łączki Brzeskie

2

Piast Wadowice Górne

1

Rzeszów > Klasa B, gr. VI: Iskra Łączki Brzeskie - Piast Wadowice Górne (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-04-14 Piast Wadowice Górne 9 - 0 Iskra Łączki Brzeskie Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2023-11-12 Iskra Łączki Brzeskie 2 - 1 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2023-05-14 Piast Wadowice Górne 2 - 0 Iskra Łączki Brzeskie Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2022-10-02 Iskra Łączki Brzeskie 0 - 8 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2019-06-02 Iskra Łączki Brzeskie 4 - 5 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2018-10-14 Piast Wadowice Górne 4 - 5 Iskra Łączki Brzeskie Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2012-04-07 Piast Wadowice Górne 3 - 0 Iskra Łączki Brzeskie Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2011-09-04 Iskra Łączki Brzeskie 3 - 2 Piast Wadowice Górne Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Rzeszów > Klasa B, gr. VI: inne mecze tej kolejki

Radomyślanka II Radomyśl Wielki 4 - 2 Apollo Dulcza Mała
Potok Dobrynin 0 - 7 Sprint Żarówka
KS SMP Tuszyma 2 - 0 LKS Wierzchowiny
Iskra Łączki Brzeskie 2 - 1 Piast Wadowice Górne
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 2 Janovia Janowiec
KS Zgórsko 0 - 6 Orły Ruda

Rzeszów > Klasa B, gr. VI - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janovia Janowiec 23 55 17 4 2 82 40 42
2 Piast Wadowice Górne 23 55 18 1 4 105 32 73
3 Madras Goleszów 23 45 14 3 6 59 45 14
4 Hetman Dąbrówka Wisłocka 23 44 13 5 5 62 38 24
5 KS SMP Tuszyma 23 42 14 0 9 69 41 28
6 Orły Ruda 23 39 12 3 8 84 45 39
7 Radomyślanka II Radomyśl Wielki 23 36 11 3 9 52 44 8
8 LKS Wierzchowiny 23 30 8 6 9 43 52 -9
9 Apollo Dulcza Mała 23 17 5 2 16 41 77 -36
10 Potok Dobrynin 23 16 5 1 17 37 89 -52
11 Iskra Łączki Brzeskie 23 16 5 1 17 39 83 -44
12 Sprint Żarówka 12 11 3 2 7 28 41 -13
13 KS Zgórsko 23 10 3 1 19 28 102 -74
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka