Tutaj znajdziesz wynik meczu Błękitni Siedlanka - Atut Podborze rozegranego w ramach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Błękitni Siedlanka - Atut Podborze, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Błękitni Siedlanka vs. Atut Podborze, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III
2023-11-11, godz. 14:00
Błękitni Siedlanka
Atut Podborze
Rzeszów > Klasa A, gr. III: Błękitni Siedlanka - Atut Podborze (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-11-11 | Błękitni Siedlanka | 3 - 5 | Atut Podborze | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2018-05-06 | Błękitni Siedlanka | 2 - 4 | Atut Podborze | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2017-10-01 | Atut Podborze | 7 - 1 | Błękitni Siedlanka | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2017-06-04 | Atut Podborze | 2 - 0 | Błękitni Siedlanka | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
2016-10-30 | Błękitni Siedlanka | 3 - 4 | Atut Podborze | Rzeszów > Klasa A, gr. III |
Rzeszów > Klasa A, gr. III: inne mecze tej kolejki
Sokół Pień | 2 - 1 | Korona Majdan Królewski | |
KS Dzikowiec | 1 - 1 | Start Wola Mielecka | |
Zacisze Trześń | 2 - 3 | Tempo Cmolas | |
Błękitni Siedlanka | 3 - 5 | Atut Podborze | |
Jamnica Dulcza Wielka | 1 - 4 | Sparta Chorzelów | |
Sokół III Kolbuszowa Dolna | 3 - 1 | Pitmark Jaślany | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie | 5 - 1 | Raniżovia Raniżów |
Rzeszów > Klasa A, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Chorzelów | 19 | 50 | 16 | 2 | 1 | 59 | 10 | 49 | |
2 | Atut Podborze | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 61 | 19 | 42 | |
3 | Zacisze Trześń | 18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 39 | 24 | 15 | |
4 | Sokół Pień | 19 | 32 | 10 | 2 | 7 | 54 | 37 | 17 | |
5 | Sokół III Kolbuszowa Dolna | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 43 | 37 | 6 | |
6 | Start Wola Mielecka | 19 | 29 | 9 | 2 | 8 | 41 | 36 | 5 | |
7 | Tempo Cmolas | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 36 | 37 | -1 | |
8 | Ostrovia Ostrowy Baranowskie | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 43 | 45 | -2 | |
9 | Pitmark Jaślany | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 33 | 47 | -14 | |
10 | Jamnica Dulcza Wielka | 19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 33 | 51 | -18 | |
11 | Korona Majdan Królewski | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 28 | 41 | -13 | |
12 | Raniżovia Raniżów | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 24 | 44 | -20 | |
13 | KS Dzikowiec | 18 | 14 | 4 | 2 | 12 | 30 | 58 | -28 | |
14 | Błękitni Siedlanka | 18 | 10 | 2 | 4 | 12 | 29 | 67 | -38 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |