Rzemieślnik Strażów - Astra Medynia Głogowska (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa A, gr. II - terminarz Rzeszów > Klasa A, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Rzemieślnik Strażów - Astra Medynia Głogowska rozegranego w ramach 6. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Rzemieślnik Strażów - Astra Medynia Głogowska, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Rzemieślnik Strażów vs. Astra Medynia Głogowska, informacje o pozostałych meczach 6. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-24, godz. 11:00

Rzemieślnik Strażów

1

Astra Medynia Głogowska

3

Rzeszów > Klasa A, gr. II: Rzemieślnik Strażów - Astra Medynia Głogowska (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-04-28 Astra Medynia Głogowska 0 - 3 Rzemieślnik Strażów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-24 Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-04-10 Rzemieślnik Strażów 3 - 3 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-08-28 Astra Medynia Głogowska 1 - 1 Rzemieślnik Strażów Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-05-12 Rzemieślnik Strażów 1 - 4 Astra Medynia Głogowska Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-30 Astra Medynia Głogowska 3 - 3 Rzemieślnik Strażów Rzeszów > Klasa A, gr. II

Rzeszów > Klasa A, gr. II: inne mecze tej kolejki

Dynovia Dynów 0 - 1 Zorza Trzeboś
Iskra Jawornik Polski 5 - 1 Szarotka Rogóżno
Unia Korniaktów 0 - 3 * Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Astra Medynia Głogowska
LKS Wola Dalsza 3 - 1 HALO Hyżne
KS Stobierna 2 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Herkules Trzebuska 3 - 1 Markovia Markowa

Rzeszów > Klasa A, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Wola Dalsza 25 53 17 2 6 60 35 25
2 KS Stobierna 25 50 15 5 5 53 30 23
3 Iskra Jawornik Polski 25 49 15 4 6 65 36 29
4 Zorza Trzeboś 25 47 14 5 6 46 26 20
5 Crasnovia Krasne 25 45 13 6 6 64 33 31
6 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 25 43 13 4 8 53 37 16
7 Dynovia Dynów 25 39 12 3 10 50 36 14
8 Herkules Trzebuska 25 33 10 3 12 48 57 -9
9 Rzemieślnik Strażów 25 33 9 6 10 51 50 1
10 Astra Medynia Głogowska 24 28 9 1 14 39 49 -10
11 Szarotka Rogóżno 25 19 6 1 18 28 74 -46
12 HALO Hyżne 24 18 3 9 12 19 48 -29
13 Markovia Markowa 25 14 3 5 17 30 73 -43
14 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka