Ładowanie wyników…
Jakub Bednara
Jakub Bednara - Motor Lublin

Jakub Bednara

Motor Lublin

Sezon: 2015/2016
4 bramki (2015/2016)
  • 1 · Motor Lublin
  • 3 · Motor Lublin CLJ
Sezon:
Bramki zawodnika (2015/2016)
Łącznie bramek: 4 (Motor Lublin - 1, Motor Lublin CLJ - 3)
FT 28.05.2016
Lewart Lubartów
Motor Lublin
III liga lubelsko - podkarpacka III liga lubelsko - podkarpacka
Gole 1
FT 06.03.2016
MKS Ełk
Motor Lublin CLJ
CLJ CLJ
1
FT 23.08.2015
Motor Lublin CLJ
MKS Ełk
CLJ CLJ
1
FT 01.08.2015
UKS SMS Łódź CLJ
Motor Lublin CLJ
CLJ CLJ
1
Motor Lublin - zobacz innych piłkarzy
Motor Lublin - wiadomości
Motor Lublin chce Iwana Żelizkę? Lechia stawia wysokie wymagania
2026-08-26 21:00
Motor Lublin interesuje się Iwanem Żelizką z Lechii Gdańsk. Problemem może być wysoka wycena pomocnika, sięgająca 5 mln euro....
Czytaj więcej
Czas na play-offy PGE Ekstraligi! Znamy pary półfinałowe
2026-08-24 13:00
PGE Ekstraliga wchodzi w fazę play-off. ORLEN OIL MOTOR Lublin zmierzy się z PRES GRUPA DEWELOPERSKA Toruń, a FOGO UNIA Leszno z BETARD Spartą Wrocław....
Czytaj więcej
Motor Lublin w play-offach! „Kamień spadł z serca”
2026-08-24 12:30
ORLEN OIL Motor Lublin awansował do play-offów. Jacek Ziółkowski, Martin Vaculik, Bartosz Bańbor, Bartosz Zmarzlik i Mateusz Cierniak komentują mecz w Grudziądzu....
Czytaj więcej
Misiura docenia punkt, Zieliński z niedosytem po Korona - Motor 1-1
2026-08-23 14:30
Mariusz Misiura docenił punkt Motoru, a Jacek Zieliński mówił o niedosycie. Trenerzy po remisie Korony Kielce z Motorem Lublin 1-1....
Czytaj więcej
SKRÓT MECZU: Korona Kielce - Motor Lublin 1-1 [WIDEO]
2026-08-22 19:10
Zobacz skrót wideo meczu Korona Kielce - Motor Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Zobacz bramki, skrót i najciekawsze fragmenty (PKO BP Ekstraklasa - 5. kolejka)....
Czytaj więcej
JKS Jarosław postrzelał na początek Pucharu Polski. Osiem goli w Arłamowie
2026-08-27 00:01
JKS Jarosław rozpoczął tegoroczną przygodę w Pucharze Polski od okazałego zwycięstwa nad drugą drużyną KS Arłamów. Podopieczni Valeriya Sokolenko zwyciężyli aż 8-0 i dopełnili formalności, jaką był awans do kolejnej rundy....
Czytaj więcej
Motor Lublin - wszystkie wiadomości