Statystyki - Orion Pielnia

Więcej o klubie Orion Pielnia

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Beskid Posada Górna 22 52 17 1 4 82 24 58
2 LKS Płowce Stróże Małe 22 50 16 2 4 81 25 56
3 LKS Odrzechowa 22 45 13 6 3 48 29 19
4 LKS Milcza 22 38 11 5 6 60 46 14
5 Florian Rymanów Zdrój 22 31 9 4 9 49 57 -8
6 Górnik Strachocina 22 29 9 2 11 64 60 4
7 Orion Pielnia 22 29 8 5 9 46 43 3
8 LKS Głębokie 22 28 8 4 10 51 71 -20
9 Pogórze Srogów Górny 22 25 7 4 11 38 53 -15
10 Iskra Wróblik Szlachecki 22 21 5 6 11 35 53 -18
11 ULKS Czerteż 22 17 4 5 13 33 73 -40
12 Jutrzenka Jaćmierz 22 7 1 4 17 22 75 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Krosno > Klasa B, gr. II mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Beskid Posada Górna 11 28 9 1 1 44 11 33
2 LKS Płowce Stróże Małe 11 28 9 1 1 37 9 28
3 LKS Odrzechowa 11 27 8 3 0 23 11 12
4 LKS Milcza 11 23 7 2 2 37 17 20
5 Orion Pielnia 11 22 7 1 3 32 21 11
6 Górnik Strachocina 11 21 7 0 4 42 26 16
7 LKS Głębokie 11 20 6 2 3 29 31 -2
8 Florian Rymanów Zdrój 11 17 5 2 4 24 19 5
9 Pogórze Srogów Górny 11 17 5 2 4 29 25 4
10 ULKS Czerteż 11 14 4 2 5 22 32 -10
11 Iskra Wróblik Szlachecki 11 13 3 4 4 21 21 0
12 Jutrzenka Jaćmierz 11 7 1 4 6 15 31 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Krosno > Klasa B, gr. II mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Beskid Posada Górna 11 24 8 0 3 38 13 25
2 LKS Płowce Stróże Małe 11 22 7 1 3 44 16 28
3 LKS Odrzechowa 11 18 5 3 3 25 18 7
4 LKS Milcza 11 15 4 3 4 23 29 -6
5 Florian Rymanów Zdrój 11 14 4 2 5 25 38 -13
6 Górnik Strachocina 11 8 2 2 7 22 34 -12
7 LKS Głębokie 11 8 2 2 7 22 40 -18
8 Iskra Wróblik Szlachecki 11 8 2 2 7 14 32 -18
9 Pogórze Srogów Górny 11 8 2 2 7 9 28 -19
10 Orion Pielnia 11 7 1 4 6 14 22 -8
11 ULKS Czerteż 11 3 0 3 8 11 41 -30
12 Jutrzenka Jaćmierz 11 0 0 0 11 7 44 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Mecze z udziałem Orion Pielnia

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-06-10 Orion Pielnia 6 - 0 ULKS Czerteż Krosno > Klasa B, gr. II
2018-06-03 Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 3 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2018-05-27 Orion Pielnia 2 - 4 LKS Milcza Krosno > Klasa B, gr. II
2018-05-20 Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2018-05-13 Orion Pielnia 0 - 2 Beskid Posada Górna Krosno > Klasa B, gr. II
2018-05-06 LKS Głębokie 3 - 0 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2018-05-03 Orion Pielnia 4 - 2 Jutrzenka Jaćmierz Krosno > Klasa B, gr. II
2018-04-29 Pogórze Srogów Górny 2 - 1 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2018-04-22 Orion Pielnia 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe Krosno > Klasa B, gr. II
2018-04-15 LKS Odrzechowa 1 - 0 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2018-04-08 Górnik Strachocina 1 - 0 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2017-10-29 Orion Pielnia 4 - 3 Górnik Strachocina Krosno > Klasa B, gr. II
2017-10-22 ULKS Czerteż 2 - 2 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2017-10-15 Orion Pielnia 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki Krosno > Klasa B, gr. II
2017-10-08 LKS Milcza 0 - 1 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2017-10-01 Orion Pielnia 7 - 1 Florian Rymanów Zdrój Krosno > Klasa B, gr. II
2017-09-24 Beskid Posada Górna 4 - 2 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2017-09-17 Orion Pielnia 2 - 2 LKS Głębokie Krosno > Klasa B, gr. II
2017-09-10 Jutrzenka Jaćmierz 3 - 3 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2017-09-03 Orion Pielnia 2 - 1 Pogórze Srogów Górny Krosno > Klasa B, gr. II
2017-08-27 LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 Orion Pielnia Krosno > Klasa B, gr. II
2017-08-20 Orion Pielnia 0 - 3 LKS Odrzechowa Krosno > Klasa B, gr. II

Strzelcy Umieść na swojej stronie

Lp. Piłkarz Bramki
1 Wijas Dariusz 8
2 Michalak Michał 5
3 Pluskwik Dominik 5
4 Sabat Dawid 4
5 Siwik Patryk 4
6 Sabat Mateusz 3
7 Kopacz Maciej 2
8 Pietrzkiewicz Rafał 2
9 Siwik Robert 2
10 Sokołowski Arkadiusz 2