2015-11-01 22:32:20

Gol Łukasza Zycha w 96. minucie dał remis Kotwicy Korczyna

Łukasz Zych (na zdjęciu z piłką) trafił do siatki w 96. minucie meczu dając Kotwicy Korczyna cenny punkt (fot. Katarzyna Stec / archiwum)
W 13. kolejce klasy O Krosno, LKS Skołyszyn zremisował z Kotwicą Korczyna 2-2. Bramkę na wagę remisu strzelił w 96. minucie dla Kotwicy Łukasz Zych.

LKS SKOŁYSZYN - KOTWICA KORCZYNA 2-2 (0-1)

0-1 Słowik (25)
1-1 Pelczar (65
2-1 Zawisza (70)
2-2 Ł. Zych (90+6)

LKS Skołyszyn: Kuryj, Gutkowski, Kmiotek, Kaszycki - Skrzyszowski, A. Walczyk, Zawisza, Furmanek, Piwowar, Rąpała - Pelczar.

Kotwica Korczyna: Leszkiewicz - Janusz, K. Gonet, Kolasiński - P. Urbanek, Rogalski, Balawajder (90. Ulatowski), Ł. Zych, Słowik, Puk (74. Korona) - K. Urbanek.

Sędziował: Hubert Lenik (Krosno). Żółte kartki: Kaszycki - K. Gonet, Urbanek. Czerwona kartka: K. Gonet (70).