2015-04-13 10:57:37

Sawa Sonina zremisowała ze Strumykiem Malawa. Gol Przemysława Nycza

Piłkarze Strumyka Malawa (czerwone stroje) zremisowali z Sawą Sonina 1-1 (fot. Bogusław Szczurek)
Strumyk Malawa zremisował 1-1 z niżej notowaną Sawą Sonina w meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Jako pierwsi do siatki trafili gości. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Szyszka, który wykorzystał rzut karny po akcji Adriana Tokarza.

Piłkarze Sawy Sonina wyrównali dopiero w drugiej połowie. W 70. minucie spotkania po stałym fragmencie gry w polu karnym najlepiej znalazł się Przemysław Nycz, który z bliska pokonała bramkarza Strumyka Malawa.

SAWA SONINA - STRUMYK MALAWA 1-1 (0-1)

0-1 Szyszka (14)
1-1 Nycz (70)

Sawa Sonina: Cisek - Kot (46. Nycz), Dziedzic, Róg, Paczocha, Bereś, Cieślik, Grad, Bukała (79. Lekki), Wójcik (67. Graczyk), Kurzeja (70. Świst)

Strumyk Malawa: Albrycht - Gaca, Rzucidło, Kmuk, Tokarz, Szyszka (76. Kędzior), Beda, Frankiewicz, Ziobro (77. Bukała), Rusin, Kozicki (67. Kojder)

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Bereś, Kot, Świst - Kmuk, Bukała