2014-11-15 16:34:00

Błękitni Stargard Szczeciński - Łukasz Sekulski 1-3

Łukasz Sekulski poprowadził "Stalówkę" do wygranej w wyjazdowym meczu z Błękitnimi Stargard Szczeciński.

Podopieczni Jaromira Wieprzęcia wyszli na prowadzenie w 19. minucie meczu, kiedy to po indywidualnej akcji pierwszego gola zdobył Łukasz Sekulski.

Wynik 1-0 dla gości utrzymywał się aż do 80. minuty. Wyrównującą bramek dla Błękitnych Stargard Szczeciński strzelił Robert Gajda i wydawało się, że "Stalówce" uciekło zwycięstwo w tym meczu.

Końcówka jednak należała do Stali. Dwukrotnie do siatki trafił "Sekul", który został bohaterem tego spotkania, jak i całej rundy.

Łukasz Sekulski w 17 meczach w barwach Stali Stalowa Wola zdobył aż 16 goli i jest zdecydowanym liderem w klasyfikacji strzelców (kolejki piłkarze mają na koncie zaledwie po 7 bramek).

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI - STAL STALOWA WOLA 1-3 (0-1)

0-1 Sekulski (19)
1-1 Gajda (80-karny)
1-2 Sekulski (84-karny)
1-3 Sekulski (87)

Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal - Kosakiewicz, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk, Fadecki, Wojtasiak, Fijałkowski, Flis (55. Gajda), Gutowski (67. Zdunek), Filipowicz

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Michałek (61. Żmuda), Giel (78. Płonka), Argasiński (90+1. Kloc), Łanucha (68 Kowalski), Samołyk, Sekulski

Sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk). Żółte kartki: Wojtasiak, Filipowicz - Wietecha, Bogacz, Łanucha, Sekulski. Widzów: 600

źródło: polskieligi.net / Echo Dnia