2014-11-08 17:51:54

Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko 3-0 [WIDEO, BRAMKI]

Stal Stalowa Wola wygrała z Okocimskim Brzesko 3-0 w meczu 16. kolejki drugiej ligi.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 10. minucie meczu po bramce Łukasza Sekulskiego. Do przerwy "Stalówka" prowadziła 1-0.

Kolejne gole padały w drugiej odsłonie. Najpierw do siatki trafił Michał Czarny, a kilka minut później wynik meczu na 3-0 dla Stali Stalowa Wola ustalił Tomasz Płonka.

Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko 3-0 [WIDEO]

STAL STALOWA WOLA - OKOCIMSKI BRZESKO 3-0

1-0 Sekulski (10)
2-0 Czarny (59)
3-0 Płonka (68)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Czarny, Kantor, Michałek, Łanucha (81. Żmuda), Bartkiewicz, Samołyk (86. Kloc), Tur (54. Argasiński), Płonka (79. Kałat), Bogacz, Sekulski

Okocimski Brzesko: Kozioł - Baran (72. Tokarz), Jacek, Wawryka, Ślęczka, Ryś, Wojcieszyński (61. Dziadzio), Pyciak (70. Bryła), Guja (60. Lewiński), Białkowski, Głuszko

Sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz). Żółte kartki: Bogacz, Tur - Wawryka, Ryś, Białkowski, Dziadzio

źródło: polskieligi.net / Echo Dnia