2014-10-04 15:05:19

Udany powrót lidera. Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 5-1

Stal Rzeszów rozgromiła Stal Krasnik 5-1. Hat-tricka skompletował Łukasz Szczoczarz, który na boisku pojawił się w drugiej połowie.

Piłkarze Stali Rzeszów słabo zaczęli, bo już w 2. minucie samobójczą bramkę zdobił Dominik Bednarczyk. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa i zaczynało się robić nerwowo.

Dopiero w 67. minucie wyrównującego gola strzelił Łukasz Szczoczarz z rzutu karnego. Później już poszło gładko - w ciągu najbliższy sześciu minut miejscowi zdobyli dwa gole (Damian Jędryas i ponownie Szczoczarz).

W samej końcówce hat-tricka skompletował "Szczota", który został bohaterem gospodarzy (na boisku przebywał zaledwie 30 minut). Kraśniczan dobił w doliczonym czasie gry Kamil Jakubowski ustalając wynik na 5-1.

STAL RZESZÓW - STAL KRAŚNIK 5-1 (0-1)

0-1 Bednarczyk (2-sambójcza)
1-1 Szczoczarz (67-karny)
2-1 Jędryas (70)
3-1 Szczoczarz (73)
4-1 Szczoczarz (86)
5-1 Jakubowski (90+3)

źródło: polskieligi.net