2014-10-04 17:44:36

Karpaty lepsze od Resovii. Siódma z rzędu wygrana krośnian

Piłkarze Karpat Krosno wygrali z Resovią Rzeszów 2-1 w meczu 11. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Dla krośnian to już siódma wygrana z rzędu.

Autorami obydwu trafień dla Karpat Krosno byli byli zawodnicy "Pasiaków", którzy mimo sporej przewagi w drugiej połowie spotkania wracają do domu bez punktów.

Pierwszy gol dla Karpat padł w 17. minucie spotkania. W sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Walaszczyk i bez większych problemów pokonał Marcina Piatrykę.

Kilka minut później w polu karnym faulowany był Bartłomiej Buczek, a rzut karny na bramkę zamieniły Bartosz Madeja. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0.

Po przerwie podopieczni Macieja Huzarskiego rzucili się do ataków. Te jednak długo nie były skuteczne. Dopiero w 81. minucie dośrodkowanie Szymona Kalińca na gola zamienił Radosław Adamski dając nadzieję piłkarzom Resovii.

Do końca spotkania wynik jednak nie uległ już zmiane. Karpaty Krosno odniosły już siódme zwycięstwo z rzędu i umocniły się na pozycji wicelidera rozgrywek.

KARPATY KROSNO - RESOVIA RZESZÓW 2-1 (2-0)

1-0 Walaszczyk (17)
2-0 Madeja (21-karny)
2-1 Adamski (81)

Karpaty Krosno: Hajduk - Jarząb, Chmielowski, Kolbusz, Kapuściński, Sikorski (90. T. Kasperkowicz), Krzysztoń (51. Popielarz),  Zych, Walaszczyk (81. Kozubal), Madeja (71. Owczar), Buczek

Resovia Rzeszów: Pietryka - Wilk, Tabaka (30. Skuba), Sękowski, Szkolnik, Adamski, Kaliniec, Sadecki (80. Mołdoch), Domoń, Rop (64. P.Krawczyk), M.Krawczyk (46. Dziedzic)

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Madeja, Zych, Walaszczyk – Szkolnik, Sękowski, Rop. Widzów: 1000

źródło: polskieligi.net / karpatykrosno.net