2014-07-19 12:49:36

sparing: Resovia - Unia Tarnów 1-1

Piłkarze Resovii zremisowali 1-1 w przedsezonowym meczu sparingowym z Unią Tarnów.

Prowadzenie "Pasiakom" dał w 33. minucie Piotr Krawczyk, który trafił do siatki z rzutu wolnego.

Goście wyrównali chwilę po przerwie. Po tym jak Piotr Szkolnik faulował w polu karnym "jedenastkę" na gola zamienił Piotr Drozdowicz.

W barwach Resovii zagrało czterech graczy testowanych. Wśród nich znaleźli się ukraiński napastnik i obrońca Bartłomiej Makowski (Siarka Tarnobrzeg), który występował już kiedyś w Rzeszowie.

RESOVIA RZESZÓW - UNIA TARNÓW 1-1 (1-0)
1-0 Krawczyk (33)
1-1 P. Drozdowicz (47-karny)

Resovia: Pietryka - Szkolnik, Sekowski, zawodnik testowany, M. Krawczyk - Fedan, Kaliniec, Wilk, Dziedzic, Ząbkiewicz - P. Krawczyk oraz Tomczyk, Adamski, Grześkiewicz i trzech zawodników testowanych

źródło: cwks-resovia.pl