2014-06-15 16:06:36

Osiem bramek w Dukli. Przełęcz przegrała z OKS-em Mokrzyszów

Osiem bramek, czerwoną kartkę i wygraną zespołu gości zobaczyli dziś w Dukli kibice Przełęczy, którzy oglądali pojedynek ich pupili z OKS-em Mokrzyszów.

Pierwszy gol padł w 20.minucie. Marcin Stępień po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową skierował piłkę pod poprzeczkę bramki gospodrzy.

Chwilę później było już 1-1 po uderzeniu młodego Karola Moszczyńskiego z około 25 metrów z woleja.

Jeszcze przed przerwą OKS wyszedł na prowadzenie po bramce Mateusza Fariana, lecz również stracił zawodnika po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Tomasz Malicki za faul tuż przed polem karnym.

Po przerwie strzelanie kontynuowali goście. Jacek Rożek w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek z Mirosławem Nowakiem.

Gospodarze odpowiedzieli akcją, po której faulowany w polu karnym był Krystian Walczak. Sam poszkodowany pewnie wykorzystał "jedenastkę".

W 80.minucie swojego drugiego gola strzelił Stępień, podobnie jak pierwszą po wrzutce z rzutu rożnego. Pomimo iż czasu do końca meczu pozostało niewiele, padły jeszcze dwie bramki.

Rożek sprytnie przelobował Nowaka strzelając na 5-2 dla gości, na co w doliczonym czasie odpowiedział Kamil Kowalski. Napastnik Przełęczy przyjął piłkę na 12.metrze po czym hukną bez namysłu zmiejszając rozmiary porażki.

PRZEŁĘCZ DUKLA - OKS MOKRZYSZÓW 3-5 (1-2)
3-5 Kowalski (90)

Przełęcz Dukla: Nowak - Chłat, Gonet (86. Zima), Jurc, Woźniak, Korzec (62. Lenik), Walczak, Moszczyński, Kowalski, Zięba, Frączek (66. Sereda).

OKS Mokrzyszów: Wardzała - Guściora, Farian (87. Zawadzki), Rożek, Stępień, Polit, Obara, Malicki, J.Rzepiela, Łuciów (70. Dąbek), Gąsiorek.

Sędziują: Michał Ziemba oraz Marcin Grzyb i Michał Kucharzyk (Rzeszów). Żółte kartki: Kowalski, Walczak - Łuciów, Zawadzki. Czerwona kartka: Malicki (43, za faul). Widzów: 40

źródło: polskieligi.net / Przełęcz Dukla