2014-06-01 12:46:14

Pewne 3-0 w Jarosławiu. Derby z Orłem Przeworsk dla JKS-u

W meczu derbowym pomiędzy JKS-em Jarosław a Orłem Przeworsk pewnie 3-0 wygrali wyżej notowani gospodarze.

Pierwszego gola dla jarosławian strzelił w tym meczu Marek Soczek. Już minutę później czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Orła Krzysztof Sierżęga, co postawiło gości w jeszcze gorszej sytuacji.

Przed przerwą do bramki przyjezdnych trafił Łukasz Tyrawski i po pierwszej połowie miejscowi prowadzili 2-0.

Mimo prewagi podopiecznych Pawła Załogi kolejn a bramka padła dopiero w 85.minucie. Michał Fedor bramką na 3-0 ustali wynik spotkania.

JKS JAROSŁAW - ORZEŁ PRZEWORSK 3-0 (2-0)
1-0 Soczek (26)
2-0 Tyrawski (40)
3-0 Fedor (85)

źródło: polskieligi.net / Klub 100 - JKS Jarosław