2014-05-17 23:03:01

Karpaty Krosno rozbiły Podlasie Biała Podlaska

Karpaty Krosno pokonały w dzisiejszym meczu Podlasie Biała Podlaska 4-0, choć pierwsze minuty spotkania nie wskazywały na wysoką wygraną miejscowych.

W pierwszych fragmentach meczu na boisku nie było widać różnicy, jaka dzieli obie drużyny w tabeli 3 ligi lubelko-podkarpackiej.

Wyżej notowani krośnianie mieli okazję doskonałą okazję do objęcia prowadzenia w 22. minucie. Bartłomiej Buczek wywalczył rzut karny, jednak Kamil Walaszczyk wykonujący "jedenastkę" trafił w poprzeczkę.

Kilka minut później po raz kolejny w polu karnym rywala faulowany był Buczek. Tym razem sam podszedł do piłki zamieniając rzut karny na gola.

Do przerwy wynik nie zmienił się,a na kolejną bramkę kibice czekali aż do 71.minuty. Jakub Popielarz obsłużył Buczka idealnym podaniem, po którym napastnik Karpat znalazł się sam na sam z bramkarzem Podlasia po czym trafił na 2-0.

Pięć minut później było 3-0 po tym, jak Albert Telesz przymierzył z około 18 metrów.

Rywala dobił Walaszczyk w ostatniej minucie meczu wykańczając sytuację sam na sam, w której znalazł się po dość przypadkowym zagraniu, gdy piłka odbiła się od obrońcy Podlasia.

KARPATY KROSNO - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 4-0 (1-0)
1-0 Buczek (26-karny)
2-0 Buczek (71)
3-0 Telesz (76)
4-0 Walaszczyk (90)

Karpaty Krosno: Hajduk - Zych, Chmielowski, Kapuściński, Telesz (89. Jarząb), Kolbusz, Madeja (60. Kasperkowicz), Popielarz, Walaszczyk, Jęczkowski (57. Kasza), Buczek (80. Kozubal)

Podlasie Biała Podlaska: Chojak - Skrodziuk, Mirończuk, Jarzynka, Konaszewski, Wiraszka, Leśniak, Łukasiewicz (76. Dudek), Kocoł, Sawtyruk, Romaniuk

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółta kartka: Jęczkowski