2014-05-05 08:37:58

Stal Sanok - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 [ZDJĘCIA]

Stal Sanok wygrała 2-0 z Orlętami Radzyń Podlaski w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Podopieczni Piotra Kota sprawili sporą niespodziankę wygrywając z wyżej notowanymi Orlętami Radzyń Podlaski. Goście niedawno byli przecież liderem 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwszy gol padł w 52. minucie spotkania z rzutu karnego. W polu karnym gości faulowany był Mateusz Kuzio, a jedenastkę na gola zamienił Jakub Ząbkiewicz.

Kilka minut później piłkarze Stali Sanok znów cieszyli się z bramki. Do siatki trafił Kamil Adamiak zdobywając tym samym swojego pierwszego gola w seniorskiej drużynie.

1-0 Ząbkiewicz (52-karny)
2-0 Kamil Adamiak (56)

Stal Sanok: Krzanowski - Jaklik, Kokoć, Faka, Januszczak (90+3. Zarzycki), Karol Adamiak, Lorenc, Kamil Adamiak (90+2. Jóżefiak), Wójcik (67. Sobolak), Ząbkiewicz, Kuzio

Orlęta Radzyń Podlaski: Ciok - Leszkiewicz, Zarzecki, Łakomy, Chorolski, Kot (80. Ptaszyński), Pliszka (55. Król), Tymosiak, Struk, Zmorzyński, Oziemczuk

Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski).  Żółta kartka: Januszczak. Widzów: 200 (w tym kilkudziesięciu z Radzynia)

źródło: polskieligi.net / orleta-spomlek.pl