2014-05-05 08:55:34

Paweł Nowak dał wygraną Stali Nowa Dęba w Niechobrzu

Gol Pawła Nowaka w doliczonym czasie gry dał zwycięstwo Stali Nowa Dęba w Niechobrzu.

Goście prowadzili do przerwy 2-0 po golach Karola Wilka i Szymona Serafina i początkowo nic nie wskazywało na nerwową końcówkę.

Po zmianie stron jednak coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić gracze Jedności Niechobrz. W 47. minucie kontaktową bramkę zdobył z rzutu karnego Krzysztof Górecki i już było wiadomo, że gospodarze łatwo nie odpuszczą.

Upragnione wyrównanie przyszło na 8 minut przed końcem spotkania. Piłkę w polu karnym ręką dotknął Kacper Horodeński, a arbiter podyktował drugi w tym meczu rzut karny, który na gola zamienił Grzegorz Szczepański.

W doliczonym czasie gry, kiedy już wydawało się, że obydwie drużyny podzielą się punktami, Tomasz Diektiarenko zagrał piłkę w pole karne. Tam był Szymon Serafin, które przedlużył piłkę do Pawła Nowaka, a ten skierował ją do bramki dając wygraną gościom.

0-1 Wilk (10)
0-2 Sz. Serafin (22)
1-2 Górecki (47-karny)
2-2 Szczepański (82-karny)
2-3 Nowak (90+2)

Jedność Niechobrz: Szeliga - Surowiec, Gorzelany, Kłeczek, Micał (46. Szczepański) - Worosz (46. Mularczyk), Madera, Górecki, Grzebyk, Lelek (60. Sroka) - Baran (67. Wrona)

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Diektiarenko, Dudek, Dudziak, Rachwał (40. Kacper Horodeński) - Nowak, K. Serafin, Sz. Serafin, T. Marek (61. R. Marek) - Wilk, Marut (75. Urbaniak)

Sędziował: Łukasz Łamasz (Jarosław). Żółte kartki: Górecki - Sz. Serafin. Widzów: 150

źródło: polskieligi.net / Nowiny