2014-04-05 19:25:56

Piast Tuczempy wygrał w Jaśle. Zwycięski gol Waldemara Jarocha

Piast Tuczempy pokonał 1-0 Czarnych Jasło w wyjazdowym meczu 20. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Zwycięską bramkę zdobył Waldemar Jaroch.

Pierwsze pół godziny to przewaga gości, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce strzeżonej przez Miłosza Biernackiego.

Co nie udawało się przez pierwsze dwa kwadranse udało się wreszcie w 35. minucie. I to w bardzo efektowny sposób. W 35. minucie spotkania Waldemar Jaroch wykonywał rzut wolny... na własnej połowie. Popularny "Koniu" huknął mocno pod poprzeczkę i Piast Tuczempy prowadził 1-0.

Po przerwie obraz gdy nie uległ zmianie, przyjezdni dalej przeważali. Drużyna Czarnych Jasło dopiero w 69. min po raz pierwszy poważniej zagroziła bramce gości, jednak dogodnej okazji na bramkę nie potrafił zamienić Marcin Warchoł.

W kolejnych minutach gospodarze mieli jeszcze kilka sytuacji do wyrównania. Okazje marnowali Damian Kulig i Wojciech Dziedzic z rzutu wolnego. Najbliżej szczęścia był w doliczonym czasie gry Filip Świątkowski, ale po jego uderzeniu piłkę z linii bramkowej wynił jeden z zawodników Piasta.

0-1 Jaroch (35)

Czarni: Biernacki (46. Bazan) - Szydło, Madejczyk, Dziedzic, Chrząszcz, Warchoł (75. Piwowar), Munia, Tusiński (46. Świątkowski), Szopa (46. Urban), Grzesiak, Kulig

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: własne / polskieligi.net / czarnijaslo.pl