2014-03-29 17:09:43

Pewna wygrana Resovii w Przeworsku

Orzeł Przeworsk w pierwszym w rundzie wiosennej meczu na własnym stadionie uległ Resovii aż 1-4.

Po porażce w Sanoku Orzeł Przeworsk przegrał drugi mecz wiosną tracąc po raz drugi cztery bramki. Już do przerwy było 0-2 po bramkach Piotra Krawczyka i Michała Ogrodnika.

Po przerwie Kacper Rop celnie uderzał z rzutu wolnego na 3-0. Orłowcy zmiejszyli nieco straty dzięki bramce Tomasza Walata, lecz już chwilę później Mateusz Świechowski zdobył czwartego gola dla rzeszowian.

ORZEŁ PRZEWORSK - RESOVIA 1-4 (0-2)
0-1 Krawczyk (14)
0-2 Ogrodnik (32)